Ponoć twórcą nowej gry o przygodach doktora Venkmana i spółki ma być ZootFly. Deweloper ten znany jest z Panzer Elite Action: Fields of Glory. Sami twórcy do tej pory ani nie potwierdzili ani nie zdementowali plotki o nowym projekcie. Czasami jednak kilka filmów z youtube mówi więcej niż tysiąc słów. Popatrzcie sami i powiedzcie – who you gonna call?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. W sumie ciekawa sprawa. Wygląda to zgrabnie. A gdyby jeszcze z Pogromców zrobili historie nieco bardziej mroczną niż w filmie ale nadal z dużą dawką humoru i ironii to byłoby na prawdę godne uwagi. Na razie zapowiada się na gre akcji i nie wiele wiecej.

  2. Ojejku, prawie spadłem z krzesła. Czy ten gość w ostatnim filmiku to miał być Bill Murray? Wydaje mi się, że to nawet był jego głos. . . . hehehehe, mocne, ale gierka zapowiada się naprawdę smakowicie, szczególnie dla tych, którzy pamiętają ten wspaniały, prehistoryczny juz dzisiaj film.

  3. jak dadzą jakiś tryb Cooperative z dobrą fabułą (gdzie trzeba będzie łączyć wiązki energii) i (mam nadzieje) nie zrobią z tego zwykłego FPSa z nowymi broniami i duchami zamiast zombie itp to biorę 🙂

  4. Film był wspaniały i można jeszcze zrobić na jego podstawie dobrą grę, ale ta wydaje mi sie głupawa. Zero klimatu i wczucia się w postać kiedy biega sie tylko i wsysa dziesiątki duchów ;/

  5. to cudowne!!! przecież ten film był fantastyczną rozrywką. . ciekawe czemu dopiero teraz wpadli(albo nie wiadomo) na pomysł zeby z tego zrobić gre. . przecież fabula idealnie pokrywa sie z tym co może byc rozrywką dla „gracza”? a może najlepsze motywy zawsze zostają na deser???

  6. „. . . ciekawe czemu dopiero teraz wpadli(albo nie wiadomo) na pomysł zeby z tego zrobić gre. . . „nieprawda, Ghostbusters I i II zostało wydane bodajże przez Activision na Amige jakoś w 1989-90 roku i z tego co wiem to właśnie była pierwsza gra oparta na filmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here