Paradise City to wyjątkowa metropolia, w której piratów drogowych nie ściga policja. Zapewne dlatego tylu fanów ścigania się przeprowadza się do Rajskiego Miasta. Prawdopodobnie wkrótce sytuacja ta ulegnie jednak zmianie. Wielbiciele elektronicznej rozrywki odkryli coś ciekawego w Burnoutowym sklepie. Jedna z ikonek (widzicie ją na miniaturce obok tekstu) przedstawia coś, co może być zapowiedzą nowego trybu gry, w którym ścigamy się z policją. Póki co przedstawiciele studia Criterion nie skomentowali jeszcze tego ciekawego odkrycia. Zakładamy jednak, że panowie w mundurach pojawią się w świecie gry Burnout Paradise.

Czekając na jakiekolwiek nowe wieści od jej twórców, zachęcamy was do sprawdzenia króciutkiego klipu z tej produkcji, który podesłali nam pracownicy rodzimego oddziału Electronic Arts. Powinniście go już widzieć pod treścią naszego newsa. No to kto pierwszy powie „jaki kraj, taka fura”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. To mógłby być trailer Burnout4- ahh, ludzie w samochodach, to by było coś! ;DOgólnie Burnouta mam już na konsoli (gra świetna), na wersję na kompa raczej się nie palę. BTW, na screenach widać, że zmienili HUD, wolę pierwowzór. . .

  2. #1 „jaki kraj, taka fura”A w ramach ciekawostki, niedawno widziałem bardzo podobnego skasowanego na drzewie. . . czyżby ktoś za bardzo się zapatrzył?

  3. Kurde, chłopaki z Criterion na serio potrafią zadbać o klienta. Inni powinni brać z nich przykład, bo ja jako ich klient jestem naprawdę bardzo usatysfakcjonowany. Tak trzymać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here