Oficjalny blog Playstation doczekał się nowego wpisu. Jego autorem jest Cory Barlog pracujący obecnie nad God of War: Chains of Olympus na konsolę PSP. Z komentarza Barloga wynika, że pozycja ta będzie równie grywalna jak dylogia God of War na stacjonarne Playstation. Ma ona również być tytułem na tyle pięknym, że już dla tej jednej gry warto będzie zainwestować w handhelda Sony. Wszystko to ma być możliwe między innymi dzięki odblokowaniu wyższego taktowania zegara konsoli. O tym fakcie pisaliśmy wczoraj . Czekamy więc na kolejny sukces Kratosa i następne pozycje, które ujarzmią moc PSP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. cieszę się, że Kratos odniósł tak wielki sukces i jak na razie końca jego kariery nie widać, ale mam pewne pytanie dotyczące fabuły GoW:CoO. . . czy to będzie GoW z PS2 tylko, że na PSP, czy całkowicie nowa przygoda Kratosa???

  2. To będzie prequel części pierwszej wydanej na PS2. :PCzyli całkowicie nowa przygoda. . . wystarczy jeśli spojrzysz na jego bródkę a nie brodę. . . to załapiesz 😀

  3. Byc może ta część także ukaże się na PS2 vide GTA LC i inne jak Lumines. . . chociaż psp warto mieć nie tylko ze względu na obecność GoW. . . Ta konsola to istny kombajn multimedilny. . .

  4. Nie ukaze sie na PS2 na 100% – nie ma co nawet o tym marzyc. God of War jest tworzone przez Santa Monica, czyli wewnetrzny team Sony. A japonska firma nie jest az tak glupia, by strzelac sobie samobojcza bramke, poprzez odebranie PSP jednego z wazniejszych exclusive’ow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here