Tęsknicie za latem? A może narzekacie na brak śniegu zimą? Jeśli warunki atmosferyczne wam nie odpowiadają, to przenieście się do świata Simsów. Dodatek Cztery Pory Roku pozwoli wam rozkoszować się dowolną pogodą w każdej chwili. Więcej na temat tego rozszerzenia dowiecie się z naszej recenzji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Ja to chce , ja to chceee. . . Katmay sprzedaj mi to proszeee. . . No dobra, wcale nie chce – ostatnie pozytywne skojarzenie z Sims mialem jak zle przeczytalem dodatek „Czas Wolny” (jako „Czas Wojny”, jak cos takiego zrobia to wtedy kupie ) :>

 2. Kupiłem podstawkę. Bawiłem się całkiem dobrze, chyba nawet po przeczytaniu recenzji zainstaluje sobie simsy 2 jeszcze raz, bo prowadzenie takiego ludzika i powolne budowanie domku to naprawdę fajna zabawa. Chociaż na dodatek oczywiście się nie skuszę – wygląda na to, że tak jak w przypadku pozostałych dodatków różnica cena<–>content jest zbyt duża :).

 3. kapitanklopss – jeśli chcesz kontynowac to zacząłes przy zapowiedzi Prototype. . . To chętnie zobaczę na valhalli dłuższe zapowiedzi niż te popierdólki które ostatnio sa tworzone. a To jest recka dodatku – nie mam ochoty czytać jej, nawet jeśliby miała długość 500 znaków. Nie mierzy sie psa wg kryteriów dla konia.

  • popierdólki

   Czuję się pokrzywdzony, że nie zaszczycono recenzji UT3 podobną, równie głęboką analizą i wysublimowaną opinią.

 4. To chętnie zobaczę na valhalli dłuższe zapowiedzi niż te popierdólki które ostatnio sa tworzone.

  recka dodatku – nie mam ochoty czytać jej, nawet jeśliby miała długość 500 znaków.

  Jaki uroczy ;)Ale przynajmniej widzę z jakiego pokroju osobą mam do czynienia i w jakim kierunku to wszystko zmierzało.

 5. Recenzja dobra . . . dziwię się ,że ludzie cały czas chętnie kupują te dodatki , ostatnie Simsy w jakie chciało mi się pograć to The Sims – Zwierzaki. Pozdro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here