Star Wars: The Force Unleashed cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. Po prostu marka Gwiezdnych Wojen to prawdziwa lokomotywa sukcesu – nawet książkowa adaptacja przygód ucznia Lorda Vadera jest na zachodzie rozchwytywana. Teraz okazało się, że wersję demonstracyjną nowej gry od LucasArts, która pojawiła się w sieci 21 sierpnia ściągnięto z usług Xbox Live i Playstation Network aż 2.3 miliona razy. Takimi wynikami pochwalił się producent i dodał, że pierwszy milion w XBL został przekroczony w zaledwie osiem dni. Star Wars: The Force Unleashed pojawi się w Europie już 19 września. W grę zagrają posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3, PS2, PSP, Nintendo Wii i DS.

Nas najbardziej interesuje wersja na konsolę Nintendo Wii. Trzeba przyznać, że pomijając oczywistą, słabszą niż na innych maszynach oprawę wizualną to właśnie na Wii gra prezentuje najbardziej okazale (dodatkowe tryby rozgrywki i sterowanie).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Faktycznie, gra się całkiem przyjemnie. Szkoda tylko, że ważące ponad 1GB demo przechodzi się w 15 min. Nieważne. W grze na prawdę można poczuć MOC.

  2. Jak dla mnie gra jak i nowy film są wyjątkowo mało gwiezdno wojenne. Brakuje im tego czegoś co sprawiało że z przyjemnością grałem w jedi knight czy oglądałem filmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here