Brytyjczyk zainstalował w swoim samochodzie konsolę PlayStation 2, na której grywał w Gran Turismo. Gra wpłynęła na jego wyobraźnię do tego stopnia, że młodzieniec postanowił przenieść wirtualny świat do rzeczywistego. W rezultacie jedna z jego prób zakończyła się kolizją z samochodem 79-letniej Phylis Williams, która poniosła śmierć na miejscu.

Christopher Hayden otrzymał mandat w wysokości 1000 funtów oraz pięć punktów karnych. Sytuacja ta zapewne pomoże mu w oddzieleniu świata wirtualnego od rzeczywistego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. [sarkazm]To teraz oprócz strzelanek trzeba zakazać także „wyścigówek”. . . kolejna pozycja na indeksie gier zakazanych. [/sarkazm]IMHO to nie gra jest winna. Chłopak nie powinien w ogóle siadać za kółkiem, skoro nie dojrzał jeszcze do tego.

  2. nie rozumie. . spowodowal wypadek smiertenly i dostal mandat?! chyba cos sie komus pomieszalo, w UK wykroczenia drogowe sa surowo karane i na pewno nie skonczyloby sie na mandacie za wypadek ze skutkiem smiertelnym !

  3. Ja tam niewiem ale o lol kolo musiał się wczuć . . . omg co za wiara pamietajcie Panowie i Panie gra to gra a życie to życie 😛 .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here