Poniżej znajdziecie perfekcyjnie zrealizowany, ponad czterominutowy filmowy materiał z czwartej odsłony Street Fightera, a raczej przedstawiający co działo się z naszymi ulubionymi bohaterami przed przystąpieniem do kolejnego turnieju. Biedna Chun-Li musiała sobie trochę dorobić w garkuchni. W najnowszej odsłonie SF oprócz ulepszonej oprawy wizualnej ujrzymy kilku nowych zawodników w tym zamaskowanego „El Fuerte” (Mocarza) uprawiającego Lucha Libre (meksykańska odmiana wrestlingu). Ostatnio pojawiły się informacje, że w konsolowej wersji SF IV pojawi się Gouken – mistrz Ryu i Kena. Niestety czwarta odsłona słynnej bijatyki pojawi się najprawdopodobniej na rynku dopiero na początku przyszłego roku. Na razie musimy zadowolić się zwiastunami wideo.

W kultową bijatykę zagrają posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3. Gra pojawi się także na platformę PC oraz automaty wrzutowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dziwne jest to, że na końcu nie ma „PC DVD”. . . aha taka ciekawostka – Chun-Li jest pierwszą kobietą, która pojawiła się w bijatyce ;D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here