W sieci pojawiły się informacje z „tajnego” spotkania przedstawicieli Segi z Sony. Co wynikło z tych rozmów? Dla graczy coś naprawdę wspaniałego. Najprawdopodobniej już wkrótce w sieciowej usłudze Playstation Network oprócz szerokiego wachlarza tytułów z Playstation 2 (dostępne będzie między innymi GTA: Vice City) pojawią się gry z legendarnej Segi Dreamcast. Co jeszcze? Z dokumentów ze spotkania wynika również, że Sega blisko współpracuje z Sony nad grami na nowy kontroler (czyli słynną różdżkę). Sam „Motion Controller” ma, jak wyjawiono na spotkaniu zadebiutować w Japonii już w marcu przyszłego roku.

Nowy kontroler ma „zaatakować” gry sportowe ot choćby takie jak Virtua Tennis, ale bossowie firmy liczą też, że wspaniałą okazją do promocji będą nadchodzące zmagania olimpijskie w przyszłym roku w Vancouver oraz te w Londynie w 2012. Możemy się zatem spodziewać kilku gier sportowych w których porządnie się zmęczymy machając przed ekranem hmm… „dildo”.

Mnie i tak najbardziej cieszy wieść o grach z DC – na pierwszy ogień powinni udostępnić Shenmue, Power Stone i Ikarugę.

Poniżej kolejny materiał wideo prezentujący kontrolery Sony w akcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. No tak świetnie, a ci którzy mają grę w pudełku i chcą sobie pograć na ps3 będą musieli kupować dana grę drugi raz przez ps store?! Wspaniały plan na zdzieranie z ludzi forsy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here