Produkcja legendarnego studia Rockstar Games dostępna będzie w bardzo atrakcyjnej cenie, którą ustalono na poziomie 89,90 złotych.

OPIS GRY:

Pięć lat temu Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas… Mieście targanym nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju… Teraz, na początku lat dziewięćdziesiątych, Carl wraca do domu, tylko po to, by odkryć, że jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku autodestrukcji.

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Po Liberty City i Vice City przyszedł czas na San Andreas – nowy rozdział w legendarnej serii Grand Theft Auto…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Te 89 zł byłbym w stanie dać za PEŁNE spolszczenie ale nie za kinowe, chyba że zostaniemy uraczeni jakimis miłymi dodatkami 🙂

  2. lolz, ta gra przecież wyszła 2 lata temu. . . . . ciekawe jestem jak rozwiążą tą kwestię spolszczenia, mam nadzieję ze nie bedzie to tłumaczenie w stylu „do diaska” 🙂

  3. Dobre tylko ta gra ma już swój czas wątpię, aby się wszyscy nagle rzucili do sklepów po nią napisałbym coś jeszcze, ale to jest już nie na miejscu związane z grą.

  4. To jakiś żart?! Prawie dwa lata po premierze wydawać gre po takiej cenie w dodatku w reedycji? ja rozumiem gdyby to była PEŁNA polska wersja. . . Fanboye będą robić szturmy na sklepy:).

  5. Normalnie, przypomniały mi się czasy. . . może nie tak odległe (aż tak stary to chyba w końcu nie jestem :D), ale jednak. . . kiedy jak jakaś dobra gra kosztowała w sklepie 99 zł. I to było coś, super okazja i w ogóle esktaza. Teraz zaś. . . cóż, 89 zł za reedycje? Dziękuję, postoję, fanem GTA nigdy nie byłem ;]

  6. cena zdecydowanie odstraszy potencjalnych kupujących. Przecież teraz w podobnych cenach można kupić najnowsze tytuły!! Dziwi mnie tylko, że skoro my wszyscy tutaj to wiemy to ludzie odpowiedzialni za marketing w Cenedze powinni to wiedzieć nawet lepiej od nas? Naprawdę nie rozumiem na co liczy Cenega, na zbiorową amnezję potencjalnych kupujących, czy może na nakręcającą się koniunkturę wieściami o GTA 4. No ale bez przesady. . .

  7. GTA zawsze bylo fajnie pograc ale za 90zl? Troche sie ktos zblaznil:) nie ma tu nic ciekawego szczegolnie, ze faubla jak sie gra to strasznie denna byla. . .

  8. Ja się tylko dziwię po co Czechom i Słowakom polska wersja językowa i czy „w końcu” będą z tego zadowoleni :). „w Polsce, Czechach i na Słowacji,(. . . ) już w maju do sprzedaży trafi fantastyczna, POLSKA EDYCJA”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here