Zaczniemy od informacji, która na pewno ucieszy fanów ślicznej grafiki. Szef (i założyciel) firmy Quantic Dream twierdzi, że z Playstation 3 w tej materii da się jeszcze sporo wyciągnąć. I choć naszym zdaniem Heavy Rain jest po prostu piękne, to Cage przypomina, że jest to dopiero pierwsza gra jego firmy, która zostanie wydana na japońskim superkomputerze. Kolejne projekty Quantic Dream mają być o wiele ładniejsze od gry, na którą czekają chyba wszyscy posiadacze PS3.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że firma rozpoczęła rozmowy z Sony na temat możliwości stworzenie mikrododatków do Heavy Rain. Jako że na płycie z grą zawarta jest historia będąca zamkniętą całością, potencjalne dodatki mają być prequelami lub sequalami, dzięki którym lepiej poznamy postaci występujące w tej produkcji. Czekamy więc na ostateczną decyzję w sprawie DLC.

Kończąc naszego newsa jeszcze raz przypominamy, iż przejście Heavy Rain ma nam zająć od ośmiu do dziesięciu godzin. Informację tę potwierdził Cage, który dodał, że Quantic Dream pracuje obecnie nad dodaniem do swojego dzieła funkcjonalności sieciowej. Nie wiadomo jednak co konkretnie zostanie udostępnione fanom elektronicznej rozrywki ponieważ sama gra ma być typową produkcją single player. Tym, którzy jeszcze raz chcą się pozachwycać oprawą graficzną Heavy Rain, polecamy materiał filmowy z gry, który pokazano w trakcie tegorocznego Games Com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawy nowy sposób na DLC, lecz czy w dzisiejszych czasach DLC musi być standardem. Nie po to kupujemy gry by za chwile kupować kolejne misje do gier i itp.

  2. jak dla mnie to mogą się już w ogóle nie wysilać. . . jedyny tytuł który mógłby mnie nakłonić do zakupu PS3, a cena konsoli jak była, tak nadal jest za wysoka. . . może jakiś bundle wypuszczą? PS3slim + Heavy Rain ? tak za 999zł 😉 hehehe. . . . pewnie nie tylko ja byłbym wcześnie rano na zakupach 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here