Nie masz jeszcze swojej kopii tytułowej produkcji? Nie czytaj więc tego newsa tylko załóż buty i biegnij po nią do sklepu. Pokażmy Sony, że naprawdę warto inwestować w tego typu projekty. Ok, starczy jednak tego „reklamowania” najnowszego dzieła studia Quantic Dream. Gra nie potrzebuje zresztą reklamy, czego dowodzą jej wyniki sprzedaży.

Serwis VG Chartz podał, że na całym świecie sprzedano już ponad milion kopii tej znakomitej pozycji. Czy oznacza to, że David Cage może w spokoju pracować nad swoim nowym projektem? Mamy nadzieję, że tak. Niech więc zabiera się do pracy (albo wyjedzie na krótki, ale zasłużony urlop), a my na zakończenie naszej wiadomości pogratulujemy jemu i jego ekipie. Odnieśli sukces, na co w pełni zasłużyli.

Uważasz, że przesadnie zachwycamy się Heavy Rain? Wcale tak nie jest. To po prostu świetna produkcja. Więcej na jej temat dowiesz się z naszej recenzji. My przypominamy jeszcze, że już jutro w usłudze Playstation Network pojawi się mikrododatek do tego tytułu. W tym miejscu zobaczycie jak wygląda The Taxidermist.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here