Znowu z czeluści Internetu możemy wydobyć darmowy, smakowity kąsek. Jakiś czas temu wspominaliśmy o darmowym Full Spectrum Warrior, Area 51, Rise & Fall: Civilizations at War. Dziś możemy poinformować, że w serwisie Gametap można pobrać za darmo grę Hitman: Blood Money. Krwawa Forsa to czwarta odsłona Hitmana wyprodukowana w 2006 roku przez duńskie studio IO Interactive. W grze wcielamy się w płatnego zabójcę o kryptonimie 47. Hitmana można pobierać do trzeciego grudnia. Plik waży nieco ponad 2 gigabajty. W serwisie Gametap można też ściągnąć najnowszy epizod American McGee's Grimm: The Golden Goose zajmujący zaledwie 282 megabajty.

Hitman: Blood Money 2.1 GB

Amercian McGee's Grimm: The Golden Goose 282 MB

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

 1. Seria Hitman to jedna z moich ulubionych gier. Posiadam wszystkie częsci i chętniedo nich wracam. Krwawa Forsa to moim zdaniem najlepsza z nich. Ubolewam jednak nad tym, że seria została zamknięta i dziwi mnie fakt, że Eidosuśmiercił kurę znoszącą złote jajka. Ponoć Kane&Lynch miał być produktemzastępczym Hitman’a. Niestety ta gra była tylko taka sobie i nie miała nic wspólnegoze świetną serią Hitman.

 2. Nikt nic nie uśmiercił. Hitmat 5 jest w trakcie powstawania i ma być wydany w 2009 roku. Taki news od dawna krąży po sieci (a przynajmniej krążył), bo Agent 47 wcale nie zginął w 4 części jak twierdzą ci, którzy ‚nie wstali’ z trumny.

 3. Czy ktoś był w stanie ściągnąć Hitmana? Bo z tego co widzę to trzeba mieć konto na GameTap, a jest ono dostępne tylko dla US & Canada :(jakieś obejście?

 4. Jakieś 3 miechy temu korzystałem z tego gametap. Najpierw musisz zainstalować taki głupi program do obsługi systemu. Tylko przez ten program cokolwiek ściągniesz. Tylko poprzez ten program uruchomisz grę (nie ma instalacji na dysk i ikonki na pulpicie). Ściągałem stamtąd te gierki McGee, ale nie podobały mi się, Alice była najlepsza! W każdym razie gametap mi się nie spodobał mi się także, więc poszedł do śmieci.

 5. Programik zainstalowałem ,tylko problem jest w tym, że nie posiadam konta GameTap, a do instalacji Hitmana (jako że jest krwawa 😛 ) potrzeba konto. Konto mogą zakładać ludzie tylko z US&Canada i tu jest problem 😛

 6. A to do tych gierek co ja brałem nie było potrzebne konto. No cóż, nie ściągniesz sobie. Chyba, że zamaskujesz swoje IP, to chyba jakieś trudne nie jest, proxy się ustawia z innego kraju. Tylko trzeba znaleźć dobre proxy. . .

  • Mi seria Hitman nie przypadła do gustu zatrzymałem się na pierwszej częsci 🙂

   Każdy ma swój gust, ja nie neguję nikogo, ale wiedz, że straciłeś wiele :DNo ja mam wszystkie hitmany nad sobą (na półce) i jakoś naszła mnie ochota na tą pozycję. Pamiętam jak przechodziłem Hitman Contracts na ‚Silent Assassin’. To była mordęga, no ale koniec końców – udało się. Albo w misji w hotelu (ta sama misja była w pierwszej części) gdzie trzeba było teko ziomka w tej saunie zadusić. Na jednym z pięter doszło do morderstwa i pamiętam że jak się w klopie stało i patrzyło w lustro, to czasem pojawiał się duch ofiary 🙂 Wspaniała seria. . . achhhhhhhh. . . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here