Dzisiaj przygotowaliśmy dla was recenzję drugiego mikrododatku do gry Fallout 3. Paweł Borawski po raz kolejny przyjmuje sporą dawkę promieniowania, by móc odpowiedzieć czy warto wydać swoje oszczędności na The Pitt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Pawle powiedz mi jaką ocenę wystawiłbyś temu DLC gdyby nie miałą błędów technicznych (według recenzji to zaważyło na ocenie)? Oraz pytanie dwa – jaką ocenę wystawiłbyś samej podstawce?Recka, jak zwykle, bardzo dobra.

  • Pawle powiedz mi jaką ocenę wystawiłbyś temu DLC gdyby nie miałą błędów technicznych (według recenzji to zaważyło na ocenie)? Oraz pytanie dwa – jaką ocenę wystawiłbyś samej podstawce?

   Podstawowy Fallout 3 otrzymałby ode mnie 9, może nawet z odrobinką po przecinku. Jeśli chodzi o DLC (nie tylko dla F3), nigdy nie kryłem, że moje wymagania są dość duże. The Lost and Damned, które jak na razie jest liderem „pobieralnej” zawartości (w moim osobistym rankingu) dostało 9. 5. The Pitt, gdyby premiera i obecne działanie przebiegły bez zgrzytów, dostałoby pewnie coś około 6,5-7 pkt. Ot, to tylko cyfry, ale pokazują, jak wiele Bethesda mogłaby się nauczyć od ekipy Rockstar 🙂

  • mamps3 ps3 nie uciągnie tego dodatku

   Hehe dobre. Mamps3 się zaraz naburmuszy i walnie ci taka wiązankę o możliwościach PS3, że nie będziesz mógł słów znaleźć ;)Dzięki Pawle za odpowiedź. PO prostu chiałem się ustosunkowac do twoich ocen ale potrzebowałęm wiedzieć jaką bys wystawił podstawce. I jeśli F3 dostałby 9 a nwet nieco ponad to obydwa DLC w moim mniemaniu to straszne kaszany są. 5,7 i 5,7 (7 bez błędów) to oceny wykreslające gry z listy życzeń. W przypadku tych LDC musze się poważnie zastanowić (Jedynie chęć zdobycia w swoje łapska karabinu Gaussa mnie ciągnie do OA :). Może Broken Steel będzie lepsze. . .

   • Dzięki Pawle za odpowiedź. PO prostu chiałem się ustosunkowac do twoich ocen ale potrzebowałęm wiedzieć jaką bys wystawił podstawce. I jeśli F3 dostałby 9 a nwet nieco ponad to obydwa DLC w moim mniemaniu to straszne kaszany są. 5,7 i 5,7 (7 bez błędów) to oceny wykreslające gry z listy życzeń. W przypadku tych LDC musze się poważnie zastanowić (Jedynie chęć zdobycia w swoje łapska karabinu Gaussa mnie ciągnie do OA :).

    Ocena jak to ocena, przypada ogółowi. DLC to dość młode rozwiązanie, jest jeszcze wiele pola do popisu dla twórców. To, że dostają 5,7 nie znaczy, że ludzie nie powinni ich pobierać (przecież to nie 1, 2 czy 3). Po przeczytaniu tekstu ludzie będą wiedzieć, co jest w danym dodatku wartego uwagi, a co nie i czy chce im się wydać daną ilość Microsoft Points. Nie jest to 8 czy 9 punktów, bo jednak zestawiając ze sobą The Pitt i The Lost and Damned widzimy sporą przepaść, którą kiedyś – miejmy nadzieję – zapełnią inne dobre DLC. Bardzo chciałbym napisać za jakiś miesiąc, że Broken Steel to dodatek równie dobry, co rockstarowe TLaD. Ale czy będzie to możliwe? Przekonamy się 🙂

 2. Mam nadzieję, że użytkownicy X360 pójdą w końcu po rozum do głowy i przestaną kupować to badziewie z XBOX LIVE. I w końcu przestanie się MS-owi i producentom opłacać wydawać te bzdurne DLC i gry arcade za kase, które są darmowe na PC. To jest zwykłe wyciąganie kasy od gracza i tyle. Ja tam nie miałbym nic przeciwko temu, że ktoś tam sobie traci pieniądze bez sensu gdyby nie to, że przez to ja dostaje produkt wybrakowany, niedopracowany, bo producenci sobie myślą – a nie ma czasu damy to w DLC i ściągniemy kasę kilka razy. Obydwa te dodatki powinny się znaleźć w standardowej paczce z grą. Ewentualne dodatki do gier powinno się planować dopiero po wydaniu gry. Gdy osiągnie sukces. A nie w trakcie pracy nad podstawową wersją. Na szczęście jak zwykle dodatki u Bethesd’y są beznadziejne dlatego nie żal mi, że wydałem 180 zł za wybrakowanego Fallouta 3. Płacenia przez ludzi za gry Arcade to już w ogóle mi się nie chcę komentować. Czy my gramy nadal na Atari żeby płacić za takie gry?

 3. Wersja tego DLC na PC pozbawiona była wad wersji na X360. Klimat i historia na wysokim poziomie. Mechanika na poziomie podstawy, czyli solidna i poprawna. Pecetowa wersja powinna otrzymać większą notę. No ale oceniona została tylko wersja konsolowa. . . Szkoda. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here