Jak poinformował boss brytyjskiego oddziału Nintendo – David Yarnton, Wii sprzedało się w Wielkiej Brytanii w ilości około 438.000 egzemplarzy. Zdaniem Yarntona, konsola cieszy się tam niesłabnącym zainteresowaniem, czego dowodem mają być właśnie te wyniki. Dodatkowo, Nintendo przyznało, że konsola znika z półek szybciej niż zakładano, w skutek czego firma musiała zrewidować swoje założenia odnośnie sprzedaży konsol w Wielkiej Brytanii w najbliższych miesiącach.

Trzeba przyznać, że jak na 5 miesięcy obecności konsoli na tamtejszym rynku, Wii sprzedało się naprawdę świetnie. Ciekawe jak długo Nintendo pozostanie na topie, biorąc pod uwagę fakt, że kolejne „duże” tytuły zawitają na Wii dopiero w drugiej połowie tego roku?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. kupiłem ta konsolke chszesnicy na komunie sam sobie chciałem kupic ps3 ale kupoje wii ta konsola to rewelacja a szczegolnie sterowanie cała rodzinka chce grac grafika to moze niejest jej mocna strona ale wiadomo ze na grafe zwracamy uwage na poczatku pozniej musi byc to cos czyli grywalnosc i wii to ma do konsoli dołaczona jest płyta z mini grami sportowymi sprobojcie zagrac rewelka ja niemoge sie oderwac od kregli ,golfa i tenisa

  2. Nie wiem jaki jest stosunek sprzedazy ps3 a wii. Ale wiem ze ps3 jest dostepny wszedzie a wii nie mozna dostac trzeba czekac conajmniej 2 tygodnie.

    • rafe – zwracaj uwage na interpunkcje. bez znakow interpunkcyjnych tak dlugiego wpisu nie da sie czytac

      mow do slupa a slup jak . . .

  3. Wii schodzi szybko, czasami można zobaczyć przez 1 dzień w sklepie ulotkę, że mają WII to następnego dnia już nie ma. PS3 jest wszędzie i niewiele osób kupuje, wystarczy zauważyć, że cena PS3 już poszła w dół z 429 funtów na 399, a sprzedaży to nie poprawiło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here