Drakensang przyszedł znikąd, zabawił krótko i powoli odchodzi w zapomnienie. Ale... hola, hola... my w Valhalli nie pozwalamy dobrym grom przejść bez echa. Oto tekst pisany w przerwach pomiędzy wybijaniem setek wilczych szczurów. Deratyzacja, tanio!

Ile linijek kodu i grafiki kupić można za 50 funtów, czyli około 300 złotych? Zależy od gry. Opublikowane niedawno badania prestiżowego PC Gamera stwierdziły, że za tę kwotę nabyć można 1000 sztuk złota w World of Warcraft, co da nam możliwość zdobycia naprawdę świetnego wierzchowca.

Z kolei w EVE Online za 50 funtów otrzymamy 400 milionów ISK – za taką kwotę można kupić statek klasy Amarr Apocalypse i zostanie nam jeszcze 300 milionów na uzbrojenie i pancerze. W City of Heroes otrzymamy 20 milionów punktów wpływu czyli wystarczającą ilość doświadczenia, na stworzenie postaci o poziomie 50. I wreszcie w Guild Wars za 50 funtów możemy mieć milion sztuk słota, czyli tyle, ile potrzeba na kupno pieczęci Gildii i założenie własnego przedsiębiorstwa kupieckiego. Tyle zabawy za trzy stówki? Super!

Acha, uważajcie tylko – w większości gier MMORPG handel wirtualnymi postaciami i przedmiotami jest zabroniony :).

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKorekta jest do dupy
Następny artykułDefcon – wkrótce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here