OPM podało kilka pierwszych, krwistych informacji na temat nadchodzącego Manhunt 2. W sequelu brutalnej gry nie znajdziecie Reżysera, gangów, kamer CCTV ani Jamesa Earla Casha znanych z poprzedniej części. Głównym bohaterem zostanie tym razem dr Daniel Lamb, który pracuje przy projekcie opracowania broni opartej na narkotykach. Pech chce, że zostaje on uwięziony przez współpracowników.

Po wydostaniu się z pułapki Lamb pozna psychotycznego mordercę Leo Kaspera, który z lubością nauczy go kilku sposobów skutecznego przerywania życia. Pojawią się możliwości zabójstw przy użyciu elementów otoczenia (podobnie jak w Punisherze) i przy pomocy broni. Same morderstwa wykonasz na trzy znane z pierwowzoru sposoby, z rosnącym poziomem brutalności.

Lamb będzie mógł czaić się w ciemności. Kiedy w trakcie ukrywania się w cieniu podejdzie do niego nieświadomy zagrożenia przeciwnik, trzeba będzie wykonać określoną kombinację klawiszy, aby unormować oddech głównego bohatera. Nowymi ruchami będzie wspinaczka i czołganie. Niebawem powinniśmy otrzymać zdjęcia z najnowszej edycji Manhunta. Swoją drogą ciekawe w jaki sposób chorzy producenci z Rockstar wykorzystają możliwości pilota.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here