Prawie pół roku temu sieć obiegła plotka na temat Interplay. Pisaliśmy wtedy, że firma może szykować dla nas odświeżone wersje swoich starych hitów wśród których znalazły się między innymi Descent i Baldur's Gate: Dark Alliance. Wydaje się, że coś naprawdę jest na rzeczy. Jeśli dzisiaj zajrzycie na stronę internetową www.interplay.com, to waszym oczom ukaże się nowy ekran powitalny. Zobaczymy na nim cztery ciekawe obrazki – wojowniczkę z Baldur's Gate: Dark Alliance, głównego bohatera MDK, wymienionego kilka chwil temu EarthWorm Jim'a i szkic poglądowy prawdopodobnie pochodzący z sieciowego Fallout. Towarzyszy im napis „Coming Soon”. Można tylko zgadywać co to oznacza. My na pewno nie nazwalibyśmy wariatem osoby, która powie, że wkrótce zobaczymy kilka znajomych twarzy – zapowiedzi nowych i odświeżonych produkcji od Interplay. Ktoś z was pokusi się o taki komentarz do naszego newsa? Myślicie, że Interplay wraca do gry?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Coś jest na rzeczy jeśli zamieścili 4 obrazki na stronie. . . Do pierwszego kwietnia jeszcze trochę czasu więc to raczej nie żart. . .

  2. Szkoda tylko, ze to gry ktore niedawno byly dostepne i mozna by polemizowac czy takie znow fajne. Gdyby wydali Freespace, to by bylo cos. . .

  3. Interplay wraca do gry, tak jak przepowiadał Kaczyński. Osobiście nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Z jednej strony firma która wydała wiele pierwszoklaśnych tytułów. Z drugiej to te same zakapiory, które uśmierciły prawie gotowego Fallouta 3. Co prawda Bethesda coś tam pichci, ale kto wie czy zupka będzie zjadliwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here