Jedna z najbardziej lubianych kobiet w branży gier awansowała. Firma Ubisoft opublikowała oficjalną informację prasową, z której dowiadujemy się, że Jade Raymond została szefową nowego oddziału francuskiego wydawcy. Siedziba studia znajduje się w Toronto. Będzie ono pracowało nad nowymi własnościami intelektualnymi i grami klasy AAA. Docelowo zatrudnienie ma w nim znaleźć osiemset osób. W chwili obecnej nie wiadomo jednak jakimi tytułami zajmie się zespół Raymond. Mimo to gratulujemy jej awansu i po cichu liczymy na to, że zaskoczy nas bardzo oryginalnymi zapowiedziami. Kto wie może jedna z nich będzie dotyczyła gry, na którą czekają chyba wszyscy wielbiciele elektronicznej rozrywki. Oczywiście o wszystkich ważnych posunięciach Ubisoftu przeczytacie na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • Mnie mogła by molestować nawet na kartoflach w piwnicy 😉

   Zachodzi pytanie czy by tam zeszła razem z tobą 😉 A ksero w robocie to normalka więc prawdopodobieństwo większe.

 1. A tam kocie gadasz. Materiał na żonę i matke idealny. Każdy powinien szukać jak najładniejszej kobiety by dzieci nie wyglądały jak skrzyżowanie shreka z dzikiem.

  • A tam kocie gadasz. Materiał na żonę i matke idealny. Każdy powinien szukać jak najładniejszej kobiety by dzieci nie wyglądały jak skrzyżowanie shreka z dzikiem.

   A czy ja gdzieś napisałem, że do TEGO się nie nadaje? 😉

 2. No tak ale panowie, co jakby ona okazała się jędzą i tzw. „bi-oczem” a nie słodką Jade? To wtedy na pewno zatęsknilibyście za grubym spoconym ale za to spoko szefem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here