Wikingowie są oczywiście zwolennikami ostrożnej jazdy. Od czasu do czasu, kiedy warunki na to pozwalają, lubimy jednak przycisnąć pedał gazu i patrzeć jak licznik prędkości pokazuje wartość o wiele wyższą od tej, którą widzimy na mijanych białych znakach z czerwoną obwódką. Was zachęcamy oczywiście do samochodowego szaleństwa w grach komputerowych. Jedną z nich jest nowy Need for Speed, z którego pochodzi materiał filmowy, umieszczony pod treścią naszego newsa. EA pokazuje w nim jakie cechy może zdobyć nasz kierowca w NFS: Shift.

Zerknijcie na te materiał, a my dodamy jeszcze, że z opublikowanej niedawno informacji prasowej dowiedzieliśmy się, że w Need for Speed: Shift znajdziemy 65 samochodów. Znajdą się wśród nich BMW M3 GT2 (to auto trafiło na okładkę gry), Mazda RX-7, Lamborghini Reventón i Nissan Skyline 2000GT-R. Pełną listę aut z gry powinniśmy opublikować już wkrótce. Teraz możemy jeszcze napisać, że w grze umieszczono 18 torów i 50 tras. Brzmi nieźle. A jak wygląda? Sprawdźcie to sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Tak. Od nich trailery zawszą są cudowne. Mam jednak nadzieje, że tym razem może będzie inaczej. Poczekajmy do premiery, bo zawsze wtedy się wszystko rozwiązuje. Czekajmy, co pokaże Ned For Speed: Shi(f)t.

 2. no wiecie chłopaki EA teraz chce zmienić IMAGE, więc będzie się starać nawet z odgrzewanymi kotletami które chcą robić na nowo! (i to na dodatek z d**** strony)

 3. Za dużo efekciarstwa. Za dużo gadaniny. Mam nadzieję, że wyjdzie demo. Obadam model jazdy i jeśli będzie choć trochę podobny do undrgroundów, undercoveró czy Most Wanted – skreslam tytuł. Skoro się lansuja na rywala forzy i GT niech modelem jazdy zaczną rywalizację.

 4. walsnie ja sie z Wami panowie pozwole nie zgozdic, nareszcie zobaczylem ze model fizyczny ( zakrety) nei bedzie taki jak na pierwszych trailerach. modele aut low poly (karoseria). Nequil, Grid nie jest zadnym wyjatkiem jesli lubisz arcade 😉 Moje oczekiwania do NFS:Shift to chec pojezdzenia w symulatorze, a nie kolejnego grido,colino,cokolwiek arcadowego dla casuala. tylko hardkorowego symulatora. z pozadnym modelem fizycznym zeby nawet pierdniecie kierowcy dawalo chwlowe przyspieszenie +0. 0000001G

  • Moje oczekiwania do NFS:Shift to chec pojezdzenia w symulatorze, a nie kolejnego grido,colino,cokolwiek arcadowego dla casuala. tylko hardkorowego symulatora. z pozadnym modelem fizycznym zeby nawet pierdniecie kierowcy dawalo chwlowe przyspieszenie +0. 0000001G

   Mam dokładnie takie same oczekiwania co zdążyłem zauważyć w moim poprzednim komentarzu. Jeśli nie będzie choć trochę przypominać modelu jazdy z orzy, kórą cenię to Shift nie ma żadnych szans. Za dużo ta seria straciła przez lata w oczach fanów wyścigów by teraz wykpić się modelem jazdy z mega arcadowego GRIDA czy nieco bardziej wymagającego PGR.

 5. Co to za symulacja skoro to BMW dojeżdża z taką łatwością do Lamborghini, Porsche czy Ford GT, czasami to wygląda tak jakby jeździł dwa razy szybciej, MASAKRA. Więc bez pie. . . . . nia że to rywal GT czy Forza bo to obraza dla tych tytułów !!!

 6. Jest nadzieja Panowie. Ja nie wierze, ze Slightly Mad Studios zrobi arcadeowy model jazdy. No nie uwierze jak nie zobacze. . . A swoja droga SHIFT wcale tak zle sie nie zapowiada. Pierwsze wrazenia sa bardzo pozytywne. Polecam looknac: http://www.slightlymadstudios. com/2009/03/need. . . pressions/i ciekawy preview na GamePro http://www.gamepro. com/article/previews/209082. . . t-preview/Przekonamy sie juz niedlugo.

 7. Tylko GRID jest idealnie wyważony pod względem swojego modelu jazdy. Nie jest to symulacja, ale po wyłączeniu wspomagaczy robi się konkretnie i ciężko zapanować nad wozem. Nie jest realistycznie ale wymagająco. Mnie to cieszy. Gra nie udaje, że tu jeździ się prawdziwymi samochodami. Nie udaje symulacji (vide GT), ale stawia na swój własny wymagający, całkiem efekciarski styl. Mi się takie podejście podoba. A ten Shift wygląda niespecjalnie. Praktycznie ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie tego filmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here