Wciąż wypatrujemy drugiej odsłony przyzwoitego Just Cause. Serwis Eurogamer donosi jednak, że na premierę gry poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Firma Eidos, wydawca tego tytułu przekazała mediom wiadomość mówiącą, iż Just Cause 2 zostanie wydany dopiero w przyszłym roku. Wstępnie zakładano, że możliwości drugiej odsłony gry sprawdzimy pod koniec roku 2008. Niestety z nieznanych powodów pozycja ta trochę się spóźni. Dobra wiadomość jest taka, że nadal w planach są wersje gry na Xboxa 360, Playstation 3 i pecety.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się jednak, że studio Avalanche, odpowiedzialne właśnie za Just Cause 2, zwalnia swoich pracowników. 160 osobowa załoga skurczy się. Aż 77 pracowników Avalanche będzie musiało poszukać zatrudnienia w innej firmie. Ta smutna nowina nie ma jednak nic wspólnego z omawianą grą. Serwis GamesIndustry.biz doniósł, że studiu Avalanche nie udało się podpisać dwóch umów, które mogły je wesprzeć kwotą rzędu 34 milionów dolarów. Właśnie z tego powodu szefostwo firmy podjęło decyzję o redukcji etatów.

Wszystkim osobom, które zostały albo zostaną zwolnione życzymy szybkiego znalezienia nowego zajęcia. Jednocześnie mamy nadzieję, że sequel Just Cause będzie jeszcze lepszy od pierwszej części gry, której recenzję przeczytacie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here