Jak co roku, firma Sports Interactive daje graczom możliwość przetestowania FM'a tuż przed premierą. Do wyboru jak zwykle dwie wersje programu.

Pierwszą jest edycja Waniliowa. Zawiera ona jedynie ligę angielską i jest ograniczona do tegoż języka. Oprócz tego nie uświadczymy w niej oryginalnych strojów, zdjęć graczy, dźwięków i pewnej części grafik. Zabiegi te miały na celu zmniejszenie objętości dema, która wynosi jedynie 80MB dla wersji PC.

W edycji truskawkowej zagrać można w kilku językach (niestety, na liście brak polskiego), a do wyboru utrzymujemy ligi: brazylijską, duńską, angielską, fińską, francuską, włoską, norweską, portugalską, szkocką, hiszpańską i szwedzką. Wersja ta zawiera również wszystkie stroje, zdjęcia piłkarzy i grafiki, jakie znajdą się w pełnej wersji gry. Plik waży 260MB.

Dokładne informacji o obu wersjach, oraz instrukcje skąd je ściągnąć znajdziecie tutaj.

Dokładnej recenzji najnowszego Football Managera spodziewać możecie się już niebawem. Tymczasem zapraszam do przeczytania naszej zapowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMasa efektów
Następny artykułMóóóóóózgi!!!!

3 KOMENTARZE

  1. jak zwykle graficznie się nie wysilili (liczyłem na coś mocniejszego), świat poszedł do przodu i może już niedługo prześcignie poczciwego FM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here