Pierwsze rozszerzenie nosi nazwę Diabolical Dragons. Po zapłaceniu za nie (kiedy pisaliśmy tego newsa nie znaliśmy ceny dodatku) i pobraniu go na twardy dysk konsoli w grze pojawią się dwa nowe smoki. Pierwszy z nich to Wind Dragon. Niezbyt mocny, ale szybki i zwrotny potwór będzie trudny do okiełznania, sterowania. Drugi smok to Poison Dragon. Po przeniesieniu go do gry stanie się on jedną z największych latających bestii. Braki w prędkości nadrabiać będzie potężną bronią oddechową.

Drugi dodatek być może będzie darmowy (choć nie jest to pewne). Twórcy gry nadali mu nazwę Skyguard Upgrade. Po jego pobraniu miłośnicy elektronicznej rozrywki sprawdzą jak sprawuje się „analog control system” i celownik, który będzie można włączyć/wyłączyć w głównym menu Lair. Oba dodatki pojawią się na usłudze sieciowej Sony już siedemnastego kwietnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. zamiast smoków mogliby zapodać jakimś konkretnym upgradem/patchem, bo póki co granie w ten tytuł to średnia przyjemność, nawet z dodatkami.

      • Po co sterowanie galkami, jak cala zabawa w tej grze to machanie padem? 🙂

        Dochodziło do wielu frustracji związanych ze sterowaniem. Nie wiesz jak można się wkurw. . . rzyć jak przechodzisz 100 razy to samo, a wszystko przez sterowanie. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here