Na odbywającej się właśnie imprezie Sony Gamers Day pan David Reeves z europejskiego oddziału Sony zachwalał możliwości konsoli Playstation 3. Stwierdził, że miłośnicy gier z gatunku First Person Shooter będą oszołomieni takimi tytułami jak Resistance 2 i Killzone 2. Reeves stwierdził, że obydwa tytuły pokażą na co naprawdę stać konsolę Sony. Nie omieszkał wrzucić także kilka kamyczków do ogródka Microsoftu stwierdzając, że wymienione wyżej tytuły zagrożą pozycji Xboksa 360 jako konsoli dla zagorzałych fanów gier FPS. Niestety przy okazji przedstawiciel Sony oznajmił, że Killzone 2 zaliczy drobne opóźnienie. Gra pojawi się na sklepowych półkach dopiero w lutym 2009 roku.

Tak więc w lukratywnym okresie przedświątecznym do walki z Xboksowym Gears of War 2 stanie tylko Resistance 2. Wielka szkoda. Na pociechę możecie obejrzeć dzisiejszą galerię Killzone 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Ja myślę że ma szanse Resistance walczyć z GOW. Dla mnei Resistance bardzo się podobał. Klimat Anglii powojennej i obcy 🙂 Fani Xa mogą napisać nie ma najmniejszych szans, ale przyjdzie luty i co pokaże XBOX? Tego nie wiemy. Wtedy to z hukiem wyjdzie KZ2 a 2 miesiące później może GOW 2 na PC 😉 Gadanie ze konsola SONY nie ma gier można między bajki włożyć. Jestem posiadaczem tej konsoli i musiałbym chyba wydawać 500 zł miesięcznie i niewiedzieć co robić z wolnym czasem, żeby we wszystko zagrać. Teraz gram w GTA 4 a za pasem MGS4. Nie zapominajmy o Motorstorm 2 bo ściganie się dziko po przepięknej dżungli na Split Screenie musi być nie lada przyjemnością. Tylko LBP pozostaje wielką niewiadomą. Każda platforma ma coś do zaoferowania, ale powiedzcie mi jakie niesamowite exclusivy ma XBOX w które nie zagrałbym na Pececie. Tym się różni właśnie konsola SONY.

  • Każda platforma ma coś do zaoferowania, ale powiedzcie mi jakie niesamowite exclusivy ma XBOX w które nie zagrałbym na Pececie. Tym się różni właśnie konsola SONY.

   Jak dla mnie Ninja Gaiden 2 jest dobry exclusivem i na pewno na piecyku go nie zobaczymy, może kiedyś na ps3.

 2. Nowa strategia Sony? Nie wydawać gier w najważniejszym przedświątecznym okresie?2008 miał należeć do PS3 cóż —-> http://cache. kotaku. com/assets/resources/2008/. . . fanboy. jpg

 3. Eh wojna miedzy tymi grami?Jakby były na obu platformach to by można było nazwać to rywalizacją. A tak posiadacze X360 kupią GoW2, PS3 R2. Chyba, że chodzi o numerki pod koniec recenzji :PJa sadze, że obie gry będą świetne i czekam na nie.

 4. Każda platforma ma coś do zaoferowania, ale powiedzcie mi jakie niesamowite exclusivy ma XBOX w które nie zagrałbym na Pececie. Tym się różni właśnie konsola SONY.

  Oj ty Funboyska buraczyno. . . . . i co z tego ze na Pc wychodza exclusive z X360 ja im nie żaluje tych gier:) GRANIE NAS LACZY A NIE DZIELI !!!!!!

 5. Nie wiem co jest złego w tym że gry z xa pojawiają się na pc. Takie są wymagania rynku. . . największy zysk osiągnie się przy maksymalnym gronie odbiorców więc w tym wypadku najlepszym wyjściem jest wydawanie gry na wszystkie platformy. Bieluk proponuje odwrócić pytanie – „jakie niesamowite exclusivy ma ps3 że góruje nad pc i xem?” idąc twoim tokiem rozumowania równie dobrze można było by powiedzieć że ps3 nie ma nic lepszego do zaoferowania niż x/pc. Resistanca sprowadzić do tego że jest kolejnym zwykłym fpsem kalką (np. w „Halo” bardzo podobną motyw). Co do nadciągających gier na xa to nie musisz się martwić – do lutego (chodzi ci o rok 2009?) jeszcze sporo czasu, a gier zapowiedzianych w tym roku na xa sporo (Soul Calibur IV,Too Human,Alan Wake,Fable 2,Alone in the Dark,Fallout 3,Halo Wars,Ninja Gaiden II,. . . )P. S. Pan David Reeves słynie z konkretnego wodolejstwa więc nie był bym zbytnio takim optymistą. . .

 6. Najlepiej sobie kupić obydwie konsole i pisać dobrze o obydwu. . Przecież każda ma swoje zalety i wady; cena zakupu w porównaniu do pieca z górnej półki też zachęca. Jak napisał kolega bieluk jedyne ograniczenie to kasa na gry i czas. Fajne czasy. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here