[INFORMACJA PRASOWA] Marka Everglide, producent profesjonalnych produktów skierowanych głównie do wymagających i zawodowych graczy, ma zaszczyt zaprezentować swoją debiutancką klawiaturę. Everglide™ t-1000 pro Professional Gaming Keyboard to dopełnienie kolekcji urządzeń marki Everglide których głównym zadaniem jest zapewnienie wszystkim użytkownikom, optymalnych osiągów podczas grania w gry komputerowe na najwyższym poziomie.

Podobnie jak wszystkie inne produkty Everglide, tak i ten stworzony został specjalnie z myślą o graczach którzy cenią sobie niezawodność i najwyższą funkcjonalność. Everglide t-1000 cechuje się wyjątkową jakością użytych materiałów oraz niezwykłą ergonomią użytkowania.

Ultra cienki profil klawiszy, redukcja odgłosów do minimum, oraz unikalny wygląd mają za zadanie zapewnić pełen komfort podczas długotrwałej pracy przy komputerze. Wszystkie klawisze w klawiaturze Everglide t-1000 zostały zaprojektowane z możliwie najmniejszym “skokiem” .

Dodatkowo klawiatura została wyposażona w pięć extra klawiszy multimedialnych oraz specjalne porty dla słuchawek, mikrofonu, oraz port USB 2.0, które mają za zadanie zwiększyć komfort z samego użytkowania tego produktu.

Produkt posiada 2 lata gwarancji, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 139 zł.

Cechy produktu:

Ultra płaski układ klawiszy
Wbudowany port dla słuchawek
Wbudowany port dla mikrofonu
Wbudowany port USB 2.0
5 dodatkowych klawiszy multimedialnych
Zredukowany do minimum hałas wciskanych klawiszy
Unikalny wygląd klawiszy
Wtyk: USB

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. przydały by się dokładne (w przybliżeniu) zdjęcia bo ten u góry jest „ciutes” za mały by go ocenić wzrokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here