Wydawniczy potentat zapowiedział, iż za kolejny dodatek do tej gry odpowiedzialni będą ludzi z Nival Interactive. Tytuł ten, nazwany Tribes of the East, położy nacisk na nową grywalną frakcję. Będą nią orkowie. Przejdziemy nimi całkowicie nową kampanię w trybie singleplayer. Rozszerzenie zaoferuje również dziesięć nowych map multiplayer oraz ulepszenia jednostek, nowe przedmioty i budynki. Tytuł ten jest samodzielną pozycją, która nie wymaga podstawowej wersji gry, by działać. W sklepach znajdziemy go jesienią tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Mi podoba się fakt, że dodatek zwieńczy fabułę zapoczątkowaną w podstawce i kontynuowaną w „Kuźniach przeznaczenia” 🙂

  2. Grałem w piątkę w pierwszy dodatek niestety nie, ale chyba był średni skoro nie było o nim głośno. Orkowie w kolejnym dodatku ciekawe rozwiązanie ciekawe, jakie jednostki będą szczególnie 5 poziomu i miasto jak będzie się prezentowało. Rasa orków występuję już w większości średniowiecznych, rtsów.

  3. Chyba raczej miałeś na myśli w więkoszści RPG i RTSów Fantasy. W Heroesach rasy orków jeszcze nie było, w IV a nawet chyba w III części. Swoją drogą najbardziej mi się widzą orkowie w świecie W 40K. Tacy bezmyślni, brutalni i z karabinami 🙂

  4. Dużo gier by wymieniac Lord of the rings bitwa o śródziemie pierwsza I druga część warhammer 40k, Warhammer mark of chaos Warcraft 3 I Warcraft 3 Regin of Chaos I Frozen Throne i jeszcze wiele innych nie chce mi się pamięcią sięgać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here