Twórcy tytułowej produkcji spędzają chyba więcej czasu na Ibizie niż przy biurkach w pracy. Ludziom z Eden Studios mocno udzielił się imprezowy klimaty wyspy, co widać w najnowszym materiale filmowym z ich dzieła. Oglądaliśmy go, oglądaliśmy i gdy powoli dobijał do sześćdziesiątej sekundy, już mieliśmy przecierać oczy ze zdumienia. Gdzie te wyścigi? Są imprezy, baseny, drinki, kobiety w bikini i tworzenie własnej postaci (ok, przedstawicielki płci pięknej mogą rzucić okiem na wydepilowane klaty bez brzuszka piwnego). I już mieliśmy na końcu języka bardzo brzydkie słowa, kiedy na ekranie monitora zobaczyliśmy pierwsze piękne samochody. Chwilę później zobaczyliśmy je w akcji na trasie i poza trasą. Musimy przyznać, że wygląda to naprawdę nieźle. Na dodatek brzmi też ok. Muzyka w klipie bardzo nam się spodobała. No i oczywiście pasuje do Ibizy. Krótko mówiąc polecamy wam ten klip.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Trailer całkiem ok, tylko że gra coraz bardziej zaczyna mi wyglądać jak jakieś simsy na kółkach, no i ten model jazdy do poprawki moim zdaniem- widać to szczególnie na Astonie. Mam nadzieję, że nie spierdzielą tej gry, bo naprawdę chciałbym w nią zagrać.

  2. Nie no panowie nie nakręcajmy się zbytnio. Grafika wcale nie jest taka odlotowa – na poziomie 1 części. A jak napisał już calm model jazdy do poprawki. Moim zdaniem ZDECYDOWANIE co widać po zachowaniu się samochodów na asfalcie i na nierównościach. Jak tekturowe pudełka. Jak dla mnie to wolę grę samochodową z dobrym modelem jazdy i badziewną grafiką niż na odwrót.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here