INFORMACJA PRASOWA

Zapowiedź organizatorów dotycząca Drużynowych Mistrzostw Polski online PES6:„Z dniem 1 lipca rozpoczną się pierwsze Drużynowe Mistrzostwa Polski PES6 on-line! Organizatorzy, którzy podjęli się tego przedsięwzięcia to członkowie multiklanu Wilda D- Link oraz serwisu pesleague.pl. Już w tej chwili wiadomo iż turniej będzie przełomowym wydarzeniem, ponieważ po raz pierwszy zmierzą się gracze na różnych platformach (PC, PS2). Swój udział zadeklarowały już czołowe klany polskiej sceny PESa- Team-Delta oraz Wilda D-Link. Zapisy trwają do 30 czerwca pod adresem forum.pesleague.pl. Wszystkie klany, które chciałyby uczestniczyć w tym wydarzeniu i bawić się razem z nami gorąco zapraszamy do wspólnej gry.

W finale zgodnie z oczekiwaniami znaleźli się zawodnicy Team Delta.PES, a także, co już było niespodzianką, gracze organizacji GtB. Zawodnicy multiklanu GtB udowodnili, że nie przypadkiem znaleźli się w finale Mistrzostw Polski i po niezwykle zaciętym meczu, dopiero w dogrywce ulegli graczom Delty ostatecznie przegrywając 15:17.

Wypowiedzi kapitanów drużyn po finale:

Michał „Olej” Olejnik – kapitan Team Delta.PES:”Mecz z GTB był zdecyodwanie najtrudniejszym w całym turnieju. Dużym zaskoczeniem było, że awansowali do finału, jednak w tym meczu potwierdzili, że nie był to przypadek i w finale znalazły się dwie godne siebie drużyny. Mecz był bardzo wyrównany, udało nam się wygrać minimalnie dopiero po dogrywce. Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej, że byli my zmuszeni do gry bez dwóch podstawowych zawodników. Nie sprzedali my jednak tanio skóry.My lę, że GTB nie ma się czego wstydzić, pokazali wysoki poziom gry i byli o krok od zwycięstwa

GtB'Markus„Brawo dla Teamu Delta za zacięty mecz – emocje były do samego końca, gratuluje organizatorom za zrobienie po raz pierwszy Drużynowych Mistrzostw Polski – ogólnie cala ta imprezę oceniam pozytywnie, nikt nie stawiał na nasza drużynę od początku tych mistrzostw, ale pokazaliśmy charakter, można powiedzieć ze byliśmy czarnym koniem tej imprezy, ciesze sie bardzo z tego drugiego miejsca, gratuluje całemu teamowi – każda osoba sie przyczyniła do tego sukcesu, gratuluje także całemu zarządowi oraz graczom z innych dywizji klanu GTB!!!… jeszcze raz wielkie dzieki!!!

Końcowa klasyfikacja:
1.Team Delta.PES
2.GtB
3.eGaming

Skład Team Delta.PES podczas Drużynowych Mistrzostw Polski online:

Michał „Olej” Olejnik – kapitan zespołu
Adrian „Adrianopel” Grabowicz
Arvin „Cube” Khanchandani

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here