Wielu z nas marzy o nabyciu takich zestawów jak te, które opisaliśmy wczoraj na Valhalli. Dostać albo kupić sobie na urodziny, imieniny czy z jakiekolwiek innej okazji konsolę z grą Star Ocean, Yakuza 3 czy Resident Evil 5? Prezent marzenie. Kilkanaście godzin temu byliśmy jednak bardzo zaskoczenie tym, że piąta odsłona dzieła Capcomu w zestawach sprzedawana będzie tylko z konsolą Xbox 360. Dziś japoński wydawca i Sony Computer Entertainment Japan ogłosili jednak, że i Playstation 3 nabędziemy w bundlu z Resident Evil 5.

Wygląda na to, że jest to jeszcze ciekawsza propozycja od tej, którą zaprezentował Microsoft. Limitowana edycja PS3 (80GB) ozdobiona będzie grafikami inspirowanymi Biohazard 5, a w eleganckim kartonie znajdziemy jeszcze dwa kontrolery i oczywiście samą grę. Całość wyceniono na 48,980 jenów (trochę ponad pięćset dolarów). Zestaw widoczny na fotkach trafi do sklepów piątego marca tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Oh man! To jest konkret pakiecik! Mistrzostwo! Choć ta grafika jakaś taka nijaka. Mogliby dać logo umbreli (chyba że to jest logo umbreli, ale jakies zmodyfikowane 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here