Kiedy pierwszy raz zerknęliśmy na ten klip do głowy przyszedł nam film „Heat”. Nowa produkcja osób, które powołały do życia Agenta 47 wręcz tryska klimatem. Oglądając film można odnieść wrażenie, że do kin wejdzie niebawem dobry film sensacyjny. Dynamicznie zrealizowane sceny walki, postacie dwóch zabijaków, okradany bank – miejmy nadzieję, że ta produkcja rzeczywiście będzie reprezentowała taki poziom. Zobaczcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Niezłe. Niezłe. To drugi dziś bardzo dobry materiał filmowy. Wszystko wskazuje na to że grą na prawdę warto się interesować. Wyraziste chodź na pierwszy rzut oka trochę stereotypowe postacie. Grze to jednak powinno wyjść na dobre jeśli wrzuci się ich w dobrą fabułę.

  2. Podoba mi się to bezkompromisowe podejście twórców. Widać, że nie będą na siłę ugrzeczniać tego tytułu coby trafić do większej liczby graczy. Za to szacun 🙂

  3. Odnośnie bohaterów gry (czytałem w pewnym ekstremalnym czasopiśmie na ich temat;P),szykuje się naprawdę twarda i nieszablonowa parka, która winduje klimat tej produkcji. . . Jeden z moich cichych killerów. Czekam na ten tytuł od pierwszej wzmianki na temt tego tytułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here