Nie możecie się doczekać trzeciej odsłony przygód Kratosa na Playstation 3? Jeśli tak to oczekiwanie może osłodzić wam Kolekcja God of War na PS3. Wspominaliśmy już o tym wczoraj w naszym stałym cyklu „Wróble ćwierkają”, ale taka wieść godna jest osobnego newsa. W skład zestawu wejdą obydwie części GoW. Dostaniemy podrasowaną grafikę w wysokiej rozdzielczości (1280×720), 60 klatek animacji na sekundę oraz Trofea. Wszystko to na jednej płycie BD. Podrasowany God of War 1&2 kosztować ma 39,99 USD, a w sprzedaży pojawi się w okresie przedświątecznym. Nigdy nie mogłem wybaczyć Sony, że druga część gry nie pojawiła się na PS3. Przynajmniej teraz trochę się zrehabilitują.

Zapraszamy także do naszej recenzji God of War II.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Szkoda, ze nie zdecydowali się na wydanie wszystkich 3 części na jednej płycie tak jak zrobiło Nintendo z trylogią Matrioid Prime.

  2. Nie ma co narzekać;) Ja nie grałem ani w GoW 1, ani w GoW 2 – teraz będę miał okazję zagrać w te części zanim odpalę GoW3;) Jak dla mnie świetna informacja.

  3. MImo, że już mam obie cześci na ps2 i moge w nie spokojnie zagrać na ps3. To i tak dam im ponownie zarobić, niema to jak podbita rozdziałka i trofea. . . Wyrwij skrzydełka 100 harpią >:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here