INFORMACJA PRASOWA

Dokładnie o godzinie 12:00 udostępniona zostanie opcja wymiany gromadzonych punktów na starannie wyselekcjonowane nagrody. Przypomnijmy, że na graczy czeka między innymi sprzęt audio firmy Creative, akcesoria firmy Razer i SpeedLink, książki z Fabryki Słów, kody dostępu do stron serwisu GRY-OnLine oraz atrakcyjne gadżety od samej Cenegi.

Kompania Graczy jest unikatową inicjatywą, w ramach której klienci kupujący gry wydane przez Cenega Poland mogą je elektronicznie rejestrować za pomocą znajdującego się w pudełku kodu. Prócz oczywistych zalet takiego rozwiązania, za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzymuje punkty, które może wymienić na wspomniane już, niezwykle atrakcyjne nagrody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pocieszny mają PR:Kompania Graczy jest unikatową inicjatywą, w ramach której klienci kupujący gry wydane przez Cenega Poland mogą je elektronicznie rejestrować za pomocą znajdującego się w pudełku kodu. Prócz oczywistych zalet takiego rozwiązania, za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzymuje punkty, które może wymienić na wspomniane już, niezwykle atrakcyjne nagrody. Zaiste, unikatowe 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here