Wczoraj donosiliśmy wam o tym, że japoński koncern rozrywkowy zapowiedział kolejną grę na Wii – Marbles! Balance Challenge. Dziś natomiast piszemy o europejskich premierach, które Konami planuje na najbliższe dwa miesiące. Nie nastawiajcie się jednak, na jakiś szczególny wysyp hitów.

Rock Revolution, bezlitośnie deptane przez recenzentów, to odpowiedź firmy z Wysp Japońskich na święcące triumfy Rock Band 2 oraz Guitar Hero: World Tour. Gra już jest dostępna w Ameryce Północnej, na takich platformach, jak PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS oraz Wii. Do Europy tytuł ten, w zestawie z gitarą i perkusją współpracującymi również z wymienionymi przed momentem produkcjami, trafi w marcu.

W tym samym miesiącu, ze względu na opóźnienie premiery pierwotnie planowanej na 6. lutego, ukaże się stworzone z myślą o Nintendo Wii Lost in Blue: Shipwrecked. Ta osadzona w tropikalnych klimatach przygodówka niestety, podobnie jak Rock Revolution, zbiera w prasie bardzo słabe noty, także dwa razy się zastanówcie, zanim w nią zainwestujecie.

Może lepiej poradzi sobie chociaż kultowy Bomberman, który posiadaczy Dual Screenów powinien odwiedzić już 13. lutego. Jeżeli wasze drugie połówki lubią jego przygody, to macie już pomysł na prezent z okazji Walentynek. Początkowo Bomberman 2 miał co prawda ukazać się tydzień wcześniej, ale i tym razem Konami nie zdołało się wyrobić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here