Jak mógłby wyglądać Playstation 3? W naszej galerii kilka szkiców/renderów(?) koncepcyjnych konsoli Sony. Część tych wizji już widzieliśmy wcześniej ot choćby osławiony kontroler bumerang. Na nas największe wrażenie zrobił kulisty joypad. Kto wie? Może w jakiejś alternatywnej rzeczywistości wybrano jeden z prezentowanych projektów?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

    • to taka aluzja dla narzekajacych na wygląd PS3? „mogło być gorzej”, co? 🙂

      Osz ty nie no wojny chce robić jakieś no 😉 Po prostu pojawił się w sieci taki „zestaw” fotek i nie to po prostu aluzja do tego żeby ludzie kliknęli i zrobili +kilka odsłon 😉 . Brzydoty Xboxa (jedynki a 360 też bym pięknym nie nazwał) i tak nic nie pobije, choć zabił mnie ten projekt PS3 co wygląda jak kanciasty magnetowid.

  1. żadne wojny, tak tylko zartuje 😉 no, ale z obecnej generacji ładne jest tylko Wii. BTW, tam gdzie ta kulka jest, w prawym górnym rogu jest chyba wstepny szkic „wygranego” projektu. Z tą różnica, ze postawiony pionowo. . .

  2. Jeśli już jesteśmy przy brzydocie, pamiętacie te paskudne maszkarony, jakim były jadące na kilometr tandetnym plastkiem takie Jaguary czy 3DO? : )Dzisiejsze konsole są piękne przy tamtych cudach. Ciekaw jestem, jak projektantom z Sony i Nintendo udało się stworzyć tak zgrabnie wyglądające PSX i N64 w tamtych czasach. . .

  3. Tak, rozwala mnie wygląd projektu ala magnedowid :DAle szokuje ten kulowy kontroler! Ciekawe jak to się miało z ergonomią? Połowę tych projektów już znałem z sieci, resztę widzę 1 raz 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here