Ritual (twórcy SiN Episodes) zostali wykupieni przez firmę Mumbo Jumbo. Szefowie tejże doszli do wniosku, że jej twórcy powinni skoncentrować się na innej gałęzi rynku. Jak mówi Mark Cottam, szef Mumbo Jumbo „ Nabycie Ritual miało na celu wzmocnienie naszego zespołu developerów pracujących nad tytułami z gatunku casual. Nie przewidujemy żadnego angażowania ich w produkcję gier akcji”. Ten sam człowiek wypowiadając się dla serwisu GameDaily dodaje „Jeśli przydarzy się okazja by mieli oni (programiści) szansę popracowania nad kolejnym epizodem SiN, to przyjrzymy się tej szansie, nie na tym skupiamy jednak swoje siły. Połączone firmy skoncentrują się na produkcji innych gier, jeżeli nie napotkamy szansy, która będzie się wydawała strategicznie ważna z punktu widzenia biznesu”.

W tej sytuacji dowodzący pracami w studiu Ritual, Ken Harward miał do dodania jedynie kilka słów „Chciałbym widzieć jak Ritual sięga do innych gatunków, potencjalnie nawet eksperymentalnych. Nie widzę tej firmy jedynie jako studia produkującego strzelanki widziane z perspektywy pierwszej osoby”. Tym, którzy nie znają tego tytułu polecamy naszą recenzję pierwszego epizodu SiN. Całą resztę zaś pytamy – czy Wy, drodzy gracze, będziecie tęsknić za seksowną Alexis?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Cóż, i tak nie byłem skłonny kupować tej „telenoweli”, więc jakoś specjalnie nie jest mi żal upadku projektu. . . Może za pare kolejnych lat doczekamy się wydanego normalnie Sin 2? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here