W grudniu ubiegłego roku rozgrywka w MMO o dość zręcznościowym charakterze zwanym Fury wraz z premierą dodatku Age of the Chosen stała się darmowa (pudełkowa wersja kosztowała niecałe 20 USD). Jedyna różnica między płatną subskrypcją, a zabawą za przysłowiowe ”friko” to mniejsza ilość zdobywanego przez gracza złota, magicznych przedmiotów i brak możliwości handlu między graczami. Niestety ta zachęta okazała się niewystarczająca i od dawna borykające się z kłopotami finansowymi australijskie studio Auran postanowiło wyciągnąć wtyczkę z kontaktu. W najbliższych godzinach serwery Fury zostaną wyłączone. Zniknie również forum dyskusyjne dotyczące tej produkcji.

Jak widać bieganie po planszach za przeciwnikiem i wymachiwanie buzdyganem nie wzbudziło wśród graczy wielkiego zainteresowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. dokładnie . . . gra nastawiona stricte tryb pvp nie ma wielkich szans w starciu z guild wars’ami, WoW’ami, Lineage’ami itp. . . . jakbym miał pobiegać po planszy i pomachać mieczem za jakims przeciwnikiem odpaliłbym sobie multiplayer w Jedi Knight i maiłbym to samo 😀

  2. Ciekawe kto zaznaczył opcję niemam zdania, bo kompletnie bez sensu ;p. A to bieganie z maczugą za przeciwnikiem wzbudziło we mnie śmiesz :D.

    • Ciekawe kto zaznaczył opcję niemam zdania, bo kompletnie bez sensu ;p. A to bieganie z maczugą za przeciwnikiem wzbudziło we mnie śmiesz :D.

      Te ankiety sa ogólnie bez sensu. To pytanie jest dostosowywane do odpowiedzi a nie odwrotnie. Oj Valhallo – czas na zmiany.

  3. Grałem w wersje Alpha. Jak dla mnie gra była totalnymfailem, oczywiście jako doświadczony tester gier mmo zmuszony byłem o tym developerowi powiedzieć. Nie wiem co chcieli osiągnąć wypuszczając bardzo okrojoną wersję Guild Wars z dziwnym sterowaniem.

  4. Gralem w wersje Beta, to bylo jak wyciety sam multiplayer z jakiejs siekaniny TPP bez orginalnych pomyslow, zreszta zabily mnie wymagania albo lagi na servie bo za mocno mi sie to cielo na poczatku :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here