Z opublikowanej listy wynika, że na szczycie konsolowego podium nadal wygodnie siedzi, stoi Nintendo. Do końca roku, a w zasadzie do końca pierwszych miesięcy przyszłego roku na Wii zobaczymy aż 76 gier. W tym samym czasie w ręce posiadaczy DSa trafi kolejne 198 tytułów. Konkurencja przy tym wyniku wypada dość blado. Xbxox 360 powinien ich dostać 47. Na najniższym stopniu podium stanęło Playstation 3. Na tę konsolę pojawi się 38 pozycji.

Przy tej okazji warto również wspomnieć o Assassin's Creed, które doczekało się portu na handhelda Nintendo. Jakiś czas temu Internet obiegła plotka mówiąca o konwersji tego tytułu na DSa. Teraz, już oficjalnie, gra pojawiła się na liście wydawniczej Wielkiego N. W tej chwili wiemy tylko, że pozycja ta w sklepach powinna się znaleźć w lutym. Kiedy znajdziemy nowe informacje na jej temat na pewno napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. eeee. . . nie chce sie czepiać ale. . . Sony chyba ostatnio przebąkiwało coś o 65sztukach? :Pgdzie można dostać taką listę gier wydanych w najbliższym czasie na Wii?

  2. może ktoś mi zarzuci że się czepiam, ale błagam, niech ktoś poprawi tego nieszczęsnego „Double Screena” przynajmniej na „Dual”, o tym że tego tytułu się nie rozwija już nie wspominając. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here