Import TunerChallenge, powstaje w studiach Genki, firmy, która ma już na swoim koncie kilka gier o tematyce nielagalnych wyścigów (seria Tokyo Xtreme Racer). Tym razem główny nacisk idzie na możliwości tuningu fur. Producenci przechwalają się, że w ostatecznej wersji gry znajdzie się 5 milionów (!) różnych konfiguracji samochodu. A zmienić można wszystko, według własnego widzimisię, począwszy od lakieru, skończywszy na tłokach w silniku.

Czym byłyby wyścigi bez solidnej konkurencji? Genki umieści w grze 400 wirtualnych kierowców, z którymi stoczycie boje na tokijskich ulicach. Każdy z nich ma mieć własny styl jazdy i niezłe AI. Co ciekawe, będą oni cały czas jeździć po mieście. Ponadto pochwalicie się innym swoimi odpicowanymi monstrami. Dzięki Live-owi pościgacie się ze znajomymi (i nieznajomymi) z całego świata.

Import Tuner Challenge zapowiada się na ciekawą hybrydę Need for Speeda z założeniami nowego Test Drive'a. Widać jak na dłoni, że silnie online-owe wyścigi są coraz bardziej powszechne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here