INFORMACJA PRASOWA

LittleBigPlanet – przeznaczona tylko i wyłącznie na konsolę PLAYSTATION 3 – jest wyjątkową grą platformową łączącą niesamowitą przygodę z uczestniczeniem w życiu ogromnej społeczności sieciowej, która pozwala na zabawę, tworzenie i dzielenie się przeżyciami z przyjaciółmi. Wzorem wszystkich najlepszych gier platformowych, także i LittleBigPlanet ma swojego bohatera. Przedstawiamy Wam Sackboya – małą, uroczą postać, która będzie towarzyszyć Wam w trakcie poznawania świata gry. Jedną z rzeczy, która sprawia, że Sackboy to bohater jedyny w swoim rodzaju, jest możliwość dowolnego kreowania jego wyglądu poprzez zmianę kolorów, ubrań oraz stylu.

Prześlijcie nam Wasze propozycje strojów dla Sackboya i Sackgirl, a Media Molecule wybierze najlepsze z nich i zamieni je w wirtualne kreacje. Trzy zwycięskie projekty będzie można ściągnąć ZA DARMO z PLAYSTATION Store i wykorzystać w LittleBigPlanet.

Zainteresowani? Wspaniale! Zapoznajcie się więc z zasadami konkursu…

Zasady konkursu

Wszystko, co musicie zrobić, to pobrać znajdujący się poniżej szablon Sackboya, otworzyć go w edytorze graficznym takim jak Paint, Photo Shop lub Paintshop Pro, a następnie nałożyć na niego projekt kostiumu.

Zależy nam przede wszystkim na fantazyjnych i interesujących pomysłach doprawionych szczyptą Sackboyowego uroku, które idealnie pasowałyby do stylu i klimatu LittleBigPlanet. Nie przejmuj się więc, jeśli nie jesteś Leonardem Da Vinci Photoshopa! Nietuzinkowy i oryginalny pomysł to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć szansę na zwycięstwo!

Jedna rada na koniec: Nie umieszczajcie w swoich projektach bardzo małych szczegółów, gdyż mogą one być zupełnie niewidoczne w grze.

Kiedy już projekt kostiumu będzie gotowy, należy załączyć go do maila i wysłać na adres competitions@community.eu.playstation.com. W tytule wiadomości koniecznie wpiszcie My Sackboy Costume.

Moment! Wstrzymajcie się jeszcze chwilę z wysyłaniem! Upewnijcie się, że w treści maila znajdą się także następujące informacje:

– Imię i nazwisko
– Data urodzin
– Kraj zamieszkania
– Identyfikator PSN Online ID (jeśli takowy posiadasz)

Ostateczny termin nadsyłania prac mija we wtorek, 30.09. 2008. o godzinie 23:59 czasu zachodnioeuropejskiego. Inne zasady regulaminowe konkursu można znaleźć na końcu tej wiadomości. Prosimy się z nimi dokładnie zapoznać, w celu uniknięcia ewentualnej dyskwalifikacji.

Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć wszystkie fantastyczne przebrania, które stworzycie! Powodzenia!

W celu zasięgnięcia dalszych informacji na temat LittleBigPlanet prosimy udać się na oficjalną stronę gry: LittleBigPlanet.com.

Regulamin konkursu

● Projekt kostiumu powinien być Twoim własnym dziełem. Nie używaj istniejących już znaków, projektów lub motywów graficznych stworzonych przez kogoś innego. Innymi słowy – zapomnijcie o kostiumach Człowieka Pająka, Mr T i tym podobnych.
● Każdy może zgłosić do konkursu tylko jeden kostium.
● Nie należy zmieniać rozmiarów szablonu.
● Projekty należy przesyłać tylko i wyłącznie w formacie JPEG.
● Nie należy przesyłać treści kontrowersyjnych, czyli takich, które byłyby nielegalne, obrzydliwe lub wywołujące u nas nocne koszmary.
● Z pozostałymi warunkami i zasadami konkursu można zapoznać się tutaj.

Ważne informacje dla osób poniżej 14. roku życia

Niestety, nie możemy zakwalifikować do konkursu prac osób poniżej 7. roku życia. Jeśli znajdujesz się w przedziale wiekowym pomiędzy 7. a 13. rokiem życia, musisz poprosić rodziców lub opiekunów o przesłanie projektu w Twoim imieniu. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że masz zgodę rodziców na udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych.

W celu rejestracji Twojego projektu, rodzic lub opiekun powinien przesłać do nas maila na adres competitions@community.eu.playstation.com. Do maila należy załączyć projekt kostiumu w formacie JPEG oraz następujące informacje:

● Imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz stopień pokrewieństwa z uczestnikiem konkursu.
● Imię i nazwisko uczestnika konkursu.
● Wiek uczestnika konkursu.
● Kraj zamieszkania uczestnika konkursu oraz rodzica/opiekuna
● Zgoda rodzica/opiekuna na Twój udział w konkursie oraz akceptacja przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby konkursu, co może oznaczać (w przypadku zwycięstwa) publikację na oficjalnej stronie konkursu zawiadomienia o wygranej, która zawierać będzie Twoje imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here