Czekacie z niecierpliwością na premierę Assassin's Creed: Brotherhood? Jeśli tak to macie kolejny powód do tego, aby zainteresować się tym tytułem. Ubisoft wyjawił, że 18 listopada, czyli dzień przed europejską premierą najnowszych przygód Asasynów w usłudze Playstation Network pojawi się darmowy dodatek zatytułowany Copernicus Conspiracy. Tak jest! Ezio spotka naszego astronoma i otrzyma od niego kilka misji do wykonania. Wszystko ma kręcić się wokół spisku mającego zdyskredytować astronoma i jego słynną teorię De Revolutionibus Orbium Coelestium (o obrotach sfer niebieskich).

Assassin's Creed: Brotherhood zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 16 listopada. Gracze ze Starego Kontynentu będą musieli poczekać trzy dni dłużej. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Wersja na komputery PC, wedle ostatnich deklaracji Ubisoftu zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Niestety DLC Copernicus Conspiracy pojawić się ma wyłącznie na Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Poważnie mówiąc super info na pewno zassam jeśli oczywiście kupię Asa. ale się nie zanosi tyle gier wokoło a tak mało na nie kasy. Kopernik nie był Polakiem czas skończyć z głupią propagandą rodem z PRLu i wcześniej. Niemcem też nie był 😉 to tak swoją drogą. W ogóle Kopernika nie było. Był Copernicus astronom. Na bardziej swojskie nazwisko przemianowano go arbitralnie w latach 20 ub wieku kiedy szukano na siłę polskich autorytetów z kart historii. Ciekawe kiedy w końcu ktoś z polskiej wersji Wikipedii usunie bzdury dotyczące narodowości M. K, a raczej M. C 😛

    • Ale akcja będzie się dziala w Toruniu?

      No nie w Toruniu, ale to byłby czad. Wyobraź sobie nagle przenosisz się do czasów współczesnych i jako potomek Ezio – skryty asasyn Edmund Eziowski musi przedrzeć się przez moherowe berety by dostać się do siedziby Radia Maryja gdzie czeka cel naszej misji Ojciec Dyrektor Tadeusz!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here