Czekacie z niecierpliwością na premierę Assassin’s Creed: Brotherhood? Jeśli tak to macie kolejny powód do tego, aby zainteresować się tym tytułem. Ubisoft wyjawił, że 18 listopada, czyli dzień przed europejską premierą najnowszych przygód Asasynów w usłudze Playstation Network pojawi się darmowy dodatek zatytułowany Copernicus Conspiracy. Tak jest! Ezio spotka naszego astronoma i otrzyma od niego kilka misji do wykonania. Wszystko ma kręcić się wokół spisku mającego zdyskredytować astronoma i jego słynną teorię De Revolutionibus Orbium Coelestium (o obrotach sfer niebieskich).

Assassin’s Creed: Brotherhood zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już 16 listopada. Gracze ze Starego Kontynentu będą musieli poczekać trzy dni dłużej. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Wersja na komputery PC, wedle ostatnich deklaracji Ubisoftu zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Niestety DLC Copernicus Conspiracy pojawić się ma wyłącznie na Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Poważnie mówiąc super info na pewno zassam jeśli oczywiście kupię Asa. ale się nie zanosi tyle gier wokoło a tak mało na nie kasy. Kopernik nie był Polakiem czas skończyć z głupią propagandą rodem z PRLu i wcześniej. Niemcem też nie był 😉 to tak swoją drogą. W ogóle Kopernika nie było. Był Copernicus astronom. Na bardziej swojskie nazwisko przemianowano go arbitralnie w latach 20 ub wieku kiedy szukano na siłę polskich autorytetów z kart historii. Ciekawe kiedy w końcu ktoś z polskiej wersji Wikipedii usunie bzdury dotyczące narodowości M. K, a raczej M. C 😛

    • Ale akcja będzie się dziala w Toruniu?

      No nie w Toruniu, ale to byłby czad. Wyobraź sobie nagle przenosisz się do czasów współczesnych i jako potomek Ezio – skryty asasyn Edmund Eziowski musi przedrzeć się przez moherowe berety by dostać się do siedziby Radia Maryja gdzie czeka cel naszej misji Ojciec Dyrektor Tadeusz!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ