Otwarta beta najnowszej produkcji Cryptic Studios została zakończona. W kosmiczną podróż wysłaliśmy Fetta, który postanowił podzielić się z wami kilkoma podstawowymi informacjami i przemyśleniami na temat Star Trek Online. Zapraszamy do lektury jego tekstu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pierwszy raz na taką skalę.

    Szczerze? gierka jest słaba. w bete pograłem może z4h polatałem statkiem rozwaliłem kilka borg cube’ow. Po części kosmicznej tzn. lataniu statkiem oczekiwałem przynajmniej czegoś na poziomie taktycznym eve online. Tak to gra jest biedna, żałosna wręcz. O ile w kosmosie można polatać i sobie pooglądać grafikę (kolorki, mgławice itd. ) to cześć „chodzona” to już WOW idź tam zabij/uwolnij/przynieś. Wesoło sobie biegasz i zabijasz drony borg – najstraszniejszego przeciwnika federacji, hahaha. Kreowanie postaci, ojej może się czepiam ale mi to sims przypomina. Widocznie nie dla mnie ta gra. Czekam na Jumpgate Evolution, a naprawdę pokładałem wielkie nadzieje w STO. Z pozdrowieniami. Wasz EVE onlinowy beton.

  2. @silent – gratuluję – przeszedłeś trening :] :PZaręczam, że potem zaczynają się schody. . . Choćby obrona Starbase 24 przed zmasowanym atakiem floty Klingonów. Tam nie zginąć latając podstawowym okrętem jest wręcz niemożliwe! Gdybyś pograł dłużej, być może dostrzegłbyś, że ani część latana (ta szczególnie), ani chodzona nie jest taka prosta. . . Jak dla mnie – świetna gra! 🙂 Wreszcie gra spod znaku ST nie jest obciachem, a wręcz klejnotem. Na początku można czuć się przytłoczonym ogromem wszystkiego, ale po paru chwilach wszystko jest łatwe i intuicyjne. W becie denerwował mnie nieco interfejs (nie działał do końca tak, jak powinien), ale pewnie to poprawią. Generalnie grało się miło, nawet bardzo 🙂 Na pewno lepiej, niż w triala EVE.

  3. No cóż, EVE to gra dla hardcorowych graczy, STO dla Casuali. Mi tam się dobrze grało i w jedna i druga grę. Odradzam jednak zakup na razie tego tytułu jest bardzo mocno niedopracowany i jeszcze masa w nim błędów. Myślę, że za jakieś 3 miesiące będzie w pełni grywalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here