Jeden z twórców Age of Conan na forum gry opublikował długi list-elaborat w którym wyjaśnia graczom, że długo wyczekiwane wsparcie dla DirectX 10, którym przed premierą Conana chwalono się na prawo i lewo w końcu pojawi się wraz z następną… dużą aktualizacją. Na razie opcja ta jest jeszcze w fazie testów, ale już wkrótce Hyboria będzie błyszczeć dzięki wsparciu dziesiątego Directa. Razem z potężną łatką pojawią się też dwa nowe podziemia do zwiedzania. Obydwa będą umiejscowione w Thunder River Zone. Pierwszy z nich to The Slaughter House Cellar i będzie przeznaczony przede wszystkim dla pojedynczego poszukiwacza przygód. Druga – Xibaluku to rozbudowane podziemia oferująca wiele godzin zabawy dla dużych grup bohaterów. Xibaluku obfitować ma w potężne stwory do zarżnięcia (jakżeby inaczej).

My nadal czekamy na polską wersję Age of Conan, która pojawić się ma… chyba w styczniu. O zapowiadanych wersjach na konsole Funcom milczy jak zaklęty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Nom, podnosi się, podnosi. Po dramacie, który nastąpił po premierze, gdy odeszło około 3/4 graczy, chłopaki z Funcomu chyba ostro dostali po tyłkach. Dodają content, poprawiają babole, pomagają ingame. Gdyby w AoC było od początku wszystko to co obiecywano, sprawa wyglądała by teraz zupełnie inaczej. Ja jestem dobrej myśli. Nadal uważam, iż AoC to obecnie jedyny MMORPG warty uwagi, w który to można wmontować się na długie miesiące.

  2. Na Trygława. . i Swaroga! A jakby tak powstała masowa gra w realiach świata Kajka i Kokosza?? Świat ścierających się plemion słowiańskich, germańskich, pełny bóstw, świętych gajów. . . . ech :)Puki co musi mi wystarczyc Vanguard bo instancjonowania wszystkiego co możliwe w Konanie nie jestem w stanie przełknąc.

  3. Jeśli filmik pokazuje to co oferuje dx 10 to już widzę, że to chwyt marketingowy. Po prostu nie wierze, że pod dx9 nie dałoby rady zrobić takiej grafiki. Crytek udowodnił jak łatwo ludzi można oszukać. Dla nie wiedzących po prostu po wgraniu pewnego patcha miałeś grafikę niemal identyczną jak pod dx10. Dlatego już dodatek Warhead był zrobiony tylko pod dx9. Tak poza tym nie ciągnie mnie do miesięcznego wydawania kasy na mmorpg dlatego będę się trzymał z daleka:)

  4. Ponoc coraz lepiej w swiecie conana, styczen juz niedlugo – mam nadzieje ze pl ver wyjdzie w styczniu jak nie to juz nie czekam i kupuje eng.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here