Panowie ze studia Frogwares Interactive nie próżnują. Firma znana naszym czytelnikom między innymi z całkiem dobrej gry przygodowej Dracula: Początek powróci z przygodami wiktoriańskiego, genialnego detektywa Sherlocka Holmesa. W marcu przyszłego roku miłośnicy suspensu razem z Holmesem i jego przyjacielem doktorem Watsonem przeniosą się do roku 1888 i rozwiążą zagadkę Kuby Rozpruwacza w grze Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper. Podczas zabawy zwiedzimy mroczne uliczki Londynu z okrytą złą sławą dzielnicą Whitechapel na czele. Co ciekawe gra, która będzie klasyczną przygodówką point&click zaoferuje dwa rodzaje widoku – z oczu bohatera (FPP) oraz klasyczny w którym obserwujemy naszą postać z perspektywy trzeciej osoby.

Frogwares Interactive ma już na swoim koncie kilka pecetowych gier opartych luźno na kanwie powieści i opowiadań sir Artura Conan Doyle'a – ot choćby Sherlock Holmes: Przebudzenie. Zapraszamy także do pierwszej galerii z nowej produkcji od FI.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Drakula:Początek była akurat straszliwym średniakiem, także po Sherlocku również nie spodziewam się zbyt wiele. Poza tym, topornie prerenderowane tła, sterylne i statyczne tak że aż zęby bolą, powoli doprowadzają mnie do szału. Czy już nikt nie potrafi rysować ręcznie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here