Xbox360 dostanie kolejną grę od Square-Enix. Tym razem będzie to kosmiczny symulator z bardzo japońskim designem. Fani Macrossa i mangi w klimatach sci-fi powinni być zadowoleni.

To z pewnością coś ważnego. W wywiadzie dla serwisu Evil Avatar, Kutaragi powiedział, że… i tu cytat:

„Gry na PS3 działają na PS3 z „konfiguracją bazową – oprogramowanie będzie w przyszłości różnie współpracowało z różnym hardware`Em (w tym aplikacjami nie związanymi z grami) – moduł oprogramowania będzie umieszczony w środku PS3 (ja np. OS?), tak aby PS3 nie miała problemów z dostosowaniem się do nowego hardware'u (to nie oznacza, że będzie można upgradeować konsolę, ale że będą jej różne wersje) – tak więc dwa modele PS3 to dwie różne konfiguracje, może w przyszłości będą różne konfiguracje, jak: ulepszona wersja CELL, więcej pamięci, etc. W przyszłości może pojawić się bardziej zaawansowany model PS3.”

Uf. Wnioski. Japończycy nie powinni silić się na angielski. Po prostu zapłaćcie tłumaczowi! Po drugie, więcej niepokojących więści. Tak, jeszcze więcej. Otóż, kiedy PlayStation 3 się zestarzeje, Sony wyda nową wersję, którą będzie można kupić za drugie tyle. Problem jednak w tym, że skoro nie można ich upgradeować, nikt nie kupi tej starej. Genialne!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here