Crysis na konsolach? Far Cry 2 na konsolach? Metal Gear Solid 4 na Xboxie? Ile można plotkować a później dementować albo potwierdzać informacje o “tytułach na wyłączność”? Najwyraźniej pierwszy tydzień stycznia opanowała „choroba exclusive'ów”. Dziś dowiedzieliśmy się, że istnieje spora szansa na to, że dobrze zapowiadający się LA Noire trafi na konsolę Microsoftu. Kiedy ostatni raz pisaliśmy o dziele Team Bondi nic na to nie wskazywało. Jeden z zachodnich serwisów twierdził nawet, że maszyna Microsoftu nie jest w stanie uruchomić gry bo jest za słaba.

Takie rewelacje słyszeliśmy już nie raz. Dlatego nie zdziwiło nas ogłoszenie o rekrutacji, w którym studio zachęca zdolnych, młodych ludzi do podsyłania im swojego CV. Firma szuka Lead Animatora. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że pod ogłoszeniem gra wymieniana jest jako tytuł na PS3 i 360tkę. Zwykła pomyłka czy kolejny tytuł na wyłączność zamienił się w pozycję „wyłącznie dla wszystkich prawdziwych graczy, posiadających konsole”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. dragoonus–>Jak już to blisko 20 milionów :)O grze jak na razie nic nie wiemy poza trailerem który z grafiką którą zobaczymy w grze nie ma nic wspólnego. Równie dobrze może z tego wyjść gra pokroju Godfathera którą nie warto sobie głowy zawracać. A przechwałki że jakaś konsola nie będzie w stanie uciągnąć jakiejś gry z którą inna konsola może sobie spokojnie poradzić możemy włożyć między bajki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here