Po jego obejrzeniu chyba po raz pierwszy w naszych głowach pojawiła się myśl, że BioWare może nie stworzyć rewelacyjnej produkcji. W trwającym sześć minut pliku wideo zobaczymy zupełnie nową lokację (pokazywaliśmy ją również godzinę temu w naszej galerii), ale materiał koncentruje się przede wszystkim na przeciętnie wyglądającej walce.

Radzimy wam ściszyć głośniki. Od ciągłego pokrzykiwania, jęków i zgrzytu odbijających się od siebie kawałków stali mogą wam spuchnąć uszy. Choć ładnie prezentują się czary, to gorzej wygląda animacja postaci, a już zupełną zagadką jest dla nas nieśmiertelny mag, którego nie wzruszają czterej okładający go wojownicy. Być może nie otrzymuje on obrażeń specjalnie na potrzeby materiału filmowego, a w kwestii walki przed premierą jeszcze coś się zmieni. Póki co nie jesteśmy zachwyceni. Jeśli jednak średniawe starcia zastąpi w grze doskonała fabuła, to przymkniemy oko na tę brzydko mówiąc „młóckę”. A może po prostu jesteśmy przewrażliwieni i zestresowani przed dzisiejszym meczem Orłów? Zerknijcie na klip i dajcie nam znać co o nim myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jak się tak dokładniej przypatrzeć to oni jakoś tak nie mogą wogóle trafić przeciwnika, wymachują tym żelastwem przed przeciwnikami, tylko niektórych oręże zagłębiają się w ciała przeciwników. Pewnie dletego mag, który ma nerwy ze stali nie pada ze strachu przed świszczącą przed nim bronią. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here