Do tej pory informacje takie z reguły oznaczały nadejście nowych gier, które jeszcze nie zostały zapowiedziane przez ich wydawców. Czy będzie tak i w tym wypadku? My wierzymy, że tak. Jeśli informacja ta jest prawdziwa to posiadacze konsol Microsoftu prawdopodobnie będą mogli nabyć najnowszego Tomb Raidera o podtytule Anniversary w postaci epizodów dystrybuowanych przez usługę Xbox Live.

Pięć wpisów, które pojawiły się na stronie internetowej ESRB pokrywa się z planszami, które znalazły się w najnowszej część przygód Lary Croft. Są to Tomb Raider: Anniversary: Croft Manor, Egypt, Greece, Lost City i Peru. Otrzymały one oznaczenie T – gra jest przeznaczona dla nastolatków.

Czy Microsoft szykuje się do wydania tej gry w formie epizodycznej? Czy takie posunięcie ma sens? Sami osądźcie to posunięcie, pamiętając, iż póki co są to jedynie domysły dociekliwych dziennikarzy branżowych. My osobiście wolelibyśmy doczekać się wydania pełnej gry na fizycznym nośniku. Zarówno poprzednia część serii (Legend) jak i najnowsza Anniversary podobała się nam i wnioskując po wynikach sprzedaży, tysiącom innych graczy na całym świecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. M$ szuka nowych możliwości dystrybucji „swoich maleństw”. Pomysł jest w miarę świeży (na ps3 da sie chyba gry kupować przez neta ale pełne wersje) i nikt tak naprawdę nie wie co z tego wyjdzie. . . . . . Za wcześnie by ocenić pomysł lecz mi jak narazie sie podoba 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here