Jeszcze wczoraj, pełni radości informowaliśmy was o tym, iż zespół Media Molecule zdecydował się wreszcie uruchomić serwery, tym samym umożliwiając dzielenie się własną twórczością tym graczom, którzy weszli w posiadanie LBP jeszcze przed jej oficjalną premierą. Niestety – news sprzed jednego dnia jest już nieaktualny.

Jak pech, to pech – okazało się bowiem, że niektórzy gracze narzekają na pewne niedoskonałości trybu online, co okazało się być związane z technicznymi problemami, jakie niespodziewanie zaatakowały serwery. Tym samym ci, którzy LBP już nabyli, wciąż pozostają odcięci od innych, sobie podobnych.

Kiedy można się spodziewać poprawy sytuacji? Serwery znów będą online, kiedy tylko uda nam się naprawić ten problem. ogłosiło Media Molecule na swojej oficjalnej stronie internetowej. Nam pozostaje jedynie dodać, iż nie spodziewaliśmy się aż tak błyskotliwej reakcji ze strony studia odpowiedzialnego za LittleBigPlanet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. czy to może być wina braku opłat za usługi sieciowe sony?nie ma pieniędzy na utrzymanie dobrej infrastruktury sieciowej to i pojawiają się problemy ;)dobre bo tanie jest tylko w lidlu

    • czy to może być wina braku opłat za usługi sieciowe sony?nie ma pieniędzy na utrzymanie dobrej infrastruktury sieciowej to i pojawiają się problemy ;)dobre bo tanie jest tylko w lidlu

      A świstak siedzi bo za dużo nawijał 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here