Wczoraj informowaliśmy was o łatce, która jeszcze w tym miesiącu powinna usunąć poważne problemy, które dotknęły rozgrywkę wieloosobową w Gears of War 2. Niestety, rewelacyjne Left 4 Dead również nie ustrzegło się błędów. Na całe szczęście Valve nie bawiło się w zapowiadanie patchy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, tylko po prostu naprawiło swoje pomyłki. Tym samym update do L4D na Xboksa 360 jest już w sieci.

Łatka załatwia głównie problem z cheaterami, którzy w trybie Versus powodowali masowe pojawianie się Tanków i Wiedźm w schronieniach dla Ocalałych. Uniemożliwiało to przejście przez mapę tym ostatnim, co oczywiście musiało owocować zwycięstwem drużyny Zarażonych. Na całe szczęście problem ten został definitywnie usunięty i posiadacze X360 mogą już bez nerwów bawić się przy tej świetnej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że ta gra jest taka droga na X-a. Powinni ja wycenić na 100. Co i tak uważam, za zbyt wysoką cenę. Dlaczego niby gry na konsole są droższe od PC o 150%? Nie ma dla tego żadnego usprawiedliwienia poza chciwością.

  2. gry na konsole są bardziej dopieszczone, jak często masz lagi czy frameshow, rzadko bo stada informatyków nad tym muszą posiedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here