Posiadacze kopii Left 4 Dead powinni ją jutro uruchomić. Za kilkanaście godzin firma Valve udostępni pierwszy darmowy mikrododatek do tego tytułu. Jest nim Survival Pack, w którym pojawi się między innymi tryb gry o takiej właśnie nazwie. Bronimy się w nim przed kolejnymi, coraz większymi falami nacierających zombiaków. Zabawa trwa dopóki obrońcy nie zostaną pokonani. Niby nie jest to nic odkrywczego, ale przedstawiciele wydawcy twierdzą, że w trakcie jednej rundy Survival zabija się tyle potworów, co w trakcie całej „zwykłej” kampanii. Będzie się więc działo.

Udowadniają to zresztą dwa klipy, które umieściliśmy pod treścią newsa. Koniecznie obejrzyjcie je jeśli zamierzacie pobrać opisywany właśnie dodatek. My na zakończenie dodamy jeszcze, że oprócz nowego rodzaju zabawy, dzięki temu mikrododatkowi uruchomimy także kampanie Dead Air i Death Toll w trybie Versus.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Pytanie czy „zamierzam pobrać ten dodatek” jest trochę nie na miejscu, bo każdy update przez steam się mimo woli gracza pobiera. Tak swoją drogą czemu Valhalla nic wspominała o update do klas w TF2?

    • Pytanie czy „zamierzam pobrać ten dodatek” jest trochę nie na miejscu, bo każdy update przez steam się mimo woli gracza pobiera. Tak swoją drogą czemu Valhalla nic wspominała o update do klas w TF2?

      haha czlowieku wchodzisz w steam nastepnie moje gry i tam klikasz sobie na l4d wlasciwosci>uaktualnienia>i wybierasz Nie uaktualniaj tej gry automatycznie domyslnie jest Zawsze uaktualniaj ta gre i wszystko thx. n44b

  2. Sprzedałem już swoje L4D. Nie zamierzam go kupować znowu tylko dla dodatku. . . Chociaż może. . . 😉 Gra jest naprawdę wspaniała. Dla zainteresowanych – umieściłem swoją recenzję tutaj, na Valhalli (włączcie wersje na x360)

  3. Zapowiada się ten cały survival super, tylko mam jedną nadzieję: że będzie się dało podnieść poziom trudności, tak jak w kampanii. 2 dmg od zwykłego zombiaka to jednak zdecydowanie zbyt mało. A swoją drogą, że ekipa G4TV to niezłe łamagi 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here