W obliczu mody jaka ostatnio nastała na wszelkiego typu limitowane edycje czegokolwiek (konsole, gry, panele do Xboxa 360), ta zapowiedź nie powinna być zaskoczeniem. Ubisoft zapowiedział edycję kolekcjonerską Assassin's Creed. Czego można się po niej spodziewać (prócz rzecz jasna wyższej ceny)? Do gry zostanie dorzucony oficjalny przewodnik, figurka Altaira (bohater gry), komiks Penny Arcade (że co?), materiały przedstawiające produkcję gry, wywiady z twórcami, trailery gry oraz naturalnie specjalnie przygotowane metalowe pudełko.

Premiera Assassin's Creed została zapowiedziana na koniec tego roku. Nowe informacje na temat gry powinny ukazać się już wkrótce, bo w dniu dzisiejszym wystartowała impreza Ubisoftu w Paryżu, gdzie studio ma podzielić się z prasą demonstracjami swoich owoców pracy. Czekamy z niecierpliwością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. no zobaczymy co z tego wyjdzie. Widziałem kilka zajawek z gameplaya – wygląda fajnie ale na rewelację się raczej nie zapowiada.

  2. Musio3 rewelacja to nie będzie. Jak edycja limitowana zostanie wydana w rozsądnej cenie kupię a jeżeli zaśpiewają dużo to nie kupię. O grze będzie głośno.

  3. A wg. mnie zapowiada się na rewelację i to grubą. Rewelację i rewolucję. Uwielbiam tego typu gry. A jeszcze jak zobaczyłem ile możliwości będzie miał główny bohater w ruchach i w decyzjach, to gra zawędrowała na górne pozycje oczekiwanych przeze mnie gier.

  4. musio3 to bedzie genialna gra. . . pewnie nawet jednego trailera nie widziales, skoro sie tak niepochlebnie wypowiadasz o jednej z paru najgoretszych gier.

  5. Oby wydał to CD Projekt to ta edycja będzie na pewno wydana w ludzkiej cenie, i może dołożą chłopacy coś dodatkowego do edycji kolekcjonerskiej. CDP chyba robi najfajniejsze EK w Polsce (pudło na amunicje z CoH). A tak to EK kolekcjonerska AK wypada tak sobie przydałby się album ze szkicami z gry.

  6. #5 Assassina wyda Cenega. Info pewne w 100%, zresztą wystarczy popatrzeć na wydawcę światowego (Ubisoft) żeby już się domyślić któż wyda grę w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here